Jesienne targi mieszkaniowe już w ten weekend w Amber Expo

24 września 2020, 15:00
kk

Po letniej przerwie wracają do Trójmiasta targi mieszkaniowe. W najbliższy weekend w AmberExpoMapka będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych deweloperów, pośredników nieruchomości i firm branży budowlanej oraz wyposażenia wnętrz. Wydarzeniu, którego organizatorem jest Nowy Adres, będą towarzyszyć wykłady i seminaria oraz... wystawa malarstwa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D.Targi mieszkaniowe, odbywające się jesienią, to już wieloletnia tradycja w Trójmieście i doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą deweloperów (m.in. Atal, Dekpol Deweloper, PB Górski, Robyg i wielu innych) oraz przejrzeć propozycje mieszkań z rynku wtórnego na stoiskach pośredników nieruchomości.

Swoją obecność zapowiedzieli też doradcy finansowi, którzy sprawdzą naszą zdolność kredytową i przedstawią oferty banków. Nie zabraknie również stoisk wystawców branży RTV, AGD, innowacyjnych technologii, dekorowania wnętrz oraz ekologicznych rozwiązań do domu.

Wykłady i seminaria przez dwa dni targówW trakcie targów przewidziano seminaria i wykłady dotyczące rynku nieruchomości, nabywcy niedoświadczeni w poruszaniu się na rynku usłyszą wiele cennych, praktycznych porad:
Sobota (26 września):
11:30-12:20 Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań - Joanna Ekart, Stowarzyszenie "Mieszkanicznik"
12:30-13:20 Kredyt hipoteczny w obliczu pandemii - Michał Sabal, Credit Space
13:30-14:20 Korzystna sprzedaż nieruchomości - Renata Czapiewska, Freedom
14:30-15:20 Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w banku - Michał Trędowski, Phinance SA

Niedziela (27 września):
11:00-11:50 Korzystna sprzedaż nieruchomości - Renata Czapiewska, Freedom
12:00-12:50 Jak najtaniej finansować zakup nieruchomości w kredycie hipotecznym? O czym nie powiedzą Ci w banku - Michał Trędowski, Phinance SA
13:00-13:50 Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań - Joanna Ekart, Stowarzyszenie "Mieszkanicznik"
14:00-14:50 Kredyt hipoteczny w obliczu pandemii - Michał Sabal, Credit Space

Czy koronawirus wpłynął na rynek nieruchomości?Targi będą po raz pierwszy organizowane w reżimie związanym z epidemią koronawirusa (szczegóły poniżej), która ma również ogromne przełożenie na rynek nieruchomości.

- Spodziewamy się, że oferta deweloperów będzie się szybko wyczerpywać. W tej sytuacji warto pomyśleć o kupnie mieszkania jeszcze tej jesieni, gdyż najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego - dwupokojowe, o powierzchni 45-60 m kw. niezmiennie sprzedają się szybko, zwłaszcza w obliczu zwiększonego zainteresowania zakupami o charakterze inwestycyjnym - komentuje obecną sytuację Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów w firmie Nowy Adres, która jest organizatorem imprezy.

Dodatkowa atrakcja - wystawa malarstwa w 3DDla zwiedzających przygotowano w tym roku dodatkową atrakcję - w tym samym miejscu i czasie co Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów, odbędzie się organizowana przez Grupę MTP unikalna wystawa malarstwa impresjonistów i postimpresjonistów w 3D.

To jedyne tego typu wydarzenie w Europie - blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do trójwymiarowej wersji z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków, jak: Monet, Manet, Morisot, Degas, Cezanne, Renoir, Sisley, Whistler, Gauguin czy Vincent Van Gogh (na wystawę obowiązuje osobny bilet: normalny - 35 zł, ulgowy - 25 zł, dzieci do lat trzech - bezpłatny wstęp).

Wstęp 5 zł, bezpłatny parking samochodowyWstęp na targi mieszkaniowe kosztuje 5 zł. Sprzedaż biletów na targi oraz wystawę - ze względów bezpieczeństwa - prowadzona jest wyłącznie przez Internet (strony mieszkaniowi.pl lub tobilet.pl). Dla osób, które przyjadą samochodami, przewidziano bezpłatny parking.

W celu zapewnienia jak największego komfortu zwiedzających, jak i wystawców, organizator wydarzenia przygotował m.in.:
  • maseczkomaty i dozowniki z płynem dezynfekującym przy wszystkich ciągach komunikacyjnych,
  • bramki termowizyjne, mierzące temperaturę ciała wszystkim wchodzącym na teren imprezy,
  • szerokie alejki, które pozwolą uniknąć tłoku i ścisku.

Targi mieszkaniowe w Amber Expo (Gdańsk, ul. Żaglowa 11Mapka) są otwarte dla zwiedzających w dniach 26-27 września, w sobotę w godzinach: 10-17, zaś w niedzielę 10-16.

W jaki sposób planujesz dotrzeć na targi mieszkaniowe?
25%

samochodem lub motocyklem

5%

rowerem, hulajnogą lub pieszo

6%

komunikacją miejską

64%

nie wezmę w nich udziału

zakończona

łącznie głosów: 338

kk