Jeszcze większy market budowlany BAT

7 czerwca 2021, 7:00

Ponad 11 000 produktów od 200 producentów, 30 lat doświadczenia, kilkanaście oddziałów na Pomorzu i... jeszcze większy, odnowiony oddział w Gdańsku-Kokoszkach. Firma BAT dostawca materiałów budowlanych, poszerzyła ofertę w swoim największy markecie. Od remontu, przez urządzanie ogrodów, po fotowoltaikę - wszystko w jednym miejscu."Sprawdzony dostawca materiałów budowlanych i remontowych" - tak mówią o BAT wykonawcy i inwestorzy indywidualni, którzy budują, remontują i majsterkują . Jednak nie wszyscy wiedzą, że BAT to polska sieć marketów budowlanych zlokalizowanych na całym Pomorzu. Firma swoją działalność rozpoczęła 30 lat temu. Przez ten czas rozwinęła się bardzo dynamicznie. Z jednego składu oferującego nawozy i materiały siewne powstała sieć 14 oddziałów zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych. W tym gotowych systemów ułatwiających budowę i remont. Największy z punktów od wielu lat znajduje się w Gdańsku Kokoszkach przy ulicy Nowatorów 13Mapka.

- W ostatnich miesiącach nasz oddział przeszedł poważną metamorfozę. Znacznie rozbudowaliśmy część handlową, została również utworzona nowa wiata ogrodowa. To wszystko po to, by jeszcze bardziej powiększyć asortyment i naszą ofertę - mówi Rafał Gawin, kierownik PROFI w Gdańsku-Kokoszkach.
Nowa odsłona marketu w Kokoszkach, to okazja do świętowania. Na klientów do 12 czerwca czekają specjalne promocje (do wyczerpania zapasów). A co można znaleźć w odnowionym i powiększonym sklepie?

Powiększony asortyment w nowej przestrzeni marketuHydraulika, elektryka, BHP, technika mocowań (wkręty, kołki) to działy, które od dawna były obecne w BAT. Rozbudowa oddziału w Kokoszkach umożliwiła zwiększenie oferty. Na półkach pojawiły się nowe złączki hydrauliczne, pompy i sterowniki. Dział z elektryką wzbogacił się o nowoczesne modele gniazd i włączników, różnego rodzaju akcesoriów ledowych, a nawet atrap kamer. Nowością jest też cała seria damskiej odzieży BHP. Wygodne, dopasowane do kobiecej sylwetki kurtki, koszulki, spodnie czy polary z pewnością przydadzą się do prac w ogrodzie czy w domu. 

Nowa oferta ogrodowaZadaszona wiata stała się przestrzenią, w której klienci zobaczą ogromny wybór produktów przydatnych w pracy w ogrodzie. Właściciele małych i dużych ogrodów znajdą na sklepie PROFI narzędzia takie jak kosiarki, podkaszarki, nawozy, różnego rodzaju trawy. Nowością są elementy drewniane, czyli płotki, paliki czy podesty tarasowe do samodzielnego montażu. Z odrobiną fantazji można wyczarować naprawdę zjawiskową ozdobę ogrodu.

Remont na własną rękę?BAT to przyjazne miejsce dla klientów, którzy decydują się na samodzielny remont. Duży wybór narzędzi ręcznych, mas, gładzi w połączeniu z fachowym doradztwem handlowców z BAT gwarantuje sukces. W BAT w Kokoszkach można znaleźć ogromny wybór farb do wnętrz. W ofercie pojawiły się takie produkty jak Dulux Easy Care i Designer Colour marki Beckers. Koniecznie musimy wspomnieć o mieszalniku KABE, który w szybkim czasie przygotowuje tynki i farby. Te drugie zarówno zewnętrzne jak i do wnętrz.

OZE, czyli fotowoltaika, pompy ciepła i rekuperacja Firma BAT to nie tylko specjalista w sprzedaży materiałów budowlanych. To przede wszystkim sprawdzony dostawca systemów umożliwiających oszczędne, wygodne i bardziej ekologiczne życie. O czym mowa? O rozwiązaniach OZE czyli fotowoltaice, pompach ciepła i rekuperacji. Jeżeli zastanawiamy się nad takimi rozwiązaniami, to warto odwiedzić oddział BAT i zapytać o indywidualną wycenę.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie wybrane


wszystkie opinie (27)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.