Meble na wymiar - dopasowane do potrzeb

1 czerwca 2020

Otoczenie, w którym przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wnętrza, w których spędzamy czas mogą zadecydować o naszym nastroju, a ich funkcjonalność zaoszczędzić czas i ograniczyć codzienne porządkowanie. Aby bezbłędnie zorganizować przestrzeń wokół siebie, warto poradzić się specjalisty.Coraz większą wagę przykładamy więc do przedmiotów i mebli, towarzyszących nam w codziennym życiu. Zależ nam na tym, aby były one nie tylko wygodne, funkcjonalne i wysokiej jakości, ale także jak najlepiej dopasowane do nas. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy sprawdzonej firmy. Na pomorskim rynku mebli na wymiar znajdziemy takie, które od lat specjalizują się w projektowaniu i aranżowaniu wnętrz. W ofercie sklepów znajdziemy nie tylko szafy, garderoby, ale i kuchnie, regały, łóżka, komody czy biurka.

Doświadczenie- Działając na pomorskim rynku już ponad 28 lat widzimy, jak zmieniają się potrzeby jego mieszkańców - mówi Piotr Marcinkowski, dyrektor firmy Komandor. - Zaczynaliśmy od szaf, ale teraz posiadamy w ofercie także garderoby, kuchnie, meble ma wymiar do salonu, sypialni czy przedpokoju. Dla wygody klientów stawiamy na kompleksowość usług od projektu po montaż.
Firma do każdego projektowanego i wykonywanego mebla stara się podchodzić indywidualnie.

- Uważnie słuchamy i doradzamy, a potem zamieniamy marzenia klientów w mebel personalizowany, czyli "szyty na miarę". I to jest właśnie misja naszej firmy, tworzyć wysokiej jakości meble, tworząc wyjątkowe wnętrza z charakterem - mówi.

Obsługa w salonie lub onlineW autoryzowanych salonach można zobaczyć przykładowe rozwiązania, dostępne akcesoria czy materiały, a ponadto zapytać o radę. Jednak przede wszystkim można wspólnie z konsultantem wykonać projekt i bezpłatną wycenę swojego mebla na przykład pod tym linkiem, przy pomocy odpowiedniego, specjalnie przeznaczonego do tego programu.

Wizyta w salonie to dobry wstęp do następnego kroku, jakim jest pomiar i spotkanie z projektantem we własnym domu. Klienci mogą także uzyskać porady czy wykonać bezpłatną wycenę mebla online #prostozdomu oraz skorzystać ze specjalnych promocji i sprzedaży ratalnej.

Na co zwracać uwagęDecydując się na zakup, przyszły właściciel może sam stworzyć swój wymarzony i niepowtarzalny mebel.

- Warto odpowiedzieć sobie na pytania: jakie funkcje ma pełnić? Co chcemy w nim przechowywać i jakie potrzeby ma zaspokoić? Jeśli już określimy te parametry, możemy przystąpić do projektowania personalizowanego mebla, decydując osobiście o każdym detalu, na przykład takim jak wymiar, materiał z jakiego będzie wykonany, kolor, akcesoria, wyposażenie oraz cena mebla - mówi Piotr Marcinkowski z firmy Komandor. - Niezwykle istotny jest także wybór wykonawcy, czyli zaufanej firmy, która wizje i oczekiwania zamieni w realny mebel.

Indywidualnie dopasowaneMeble na wymiar są bardzo elastyczne, nie lubią marnotrawienia przestrzeni i przy ich pomocy można zaaranżować całe mieszkanie. Ich niebywałą zaletą jest możliwość zaprojektowania od podstaw, dostosowania do wnętrza, w którym będą stały oraz nadania im funkcjonalności, na jakiej zależy użytkownikowi. W odróżnieniu od gotowych mebli, bez problemu dopasujemy je do pokoju pod skosem czy w wąską wnękę w sypialni. Idealnie wkomponują się w dowolny styl aranżacyjny i do mebli, które już posiadamy. Nie musimy iść na żadne kompromisy w zakresie ich wyposażenia czy użytych materiałów. Plusem jest także to, że cena mebla obejmuje jego projekt, pomiar, transport i profesjonalny montaż, co oznacza oszczędność czasu, wygodę i gwarancje jakości.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł