Nowe mieszkania w kameralnych inwestycjach

19 marca 2021, 7:00
Mieszkania w budynku przy  Kamiennej 36B  w Rumi są aktualnie w sprzedaży. Ich atuty to nie tylko przemyślane rozkłady i doświetlenie wnętrz, ale też las po drugiej stronie ulicy. Więcej zdjęć (10)

Mieszkania w budynku przy Kamiennej 36B w Rumi są aktualnie w sprzedaży. Ich atuty to nie tylko przemyślane rozkłady i doświetlenie wnętrz, ale też las po drugiej stronie ulicy.

materiały prasowe

Mieszkania w budynku przy Kamiennej 36B w Rumi są aktualnie w sprzedaży. Ich atuty to nie tylko przemyślane rozkłady i doświetlenie wnętrz, ale też las po drugiej stronie ulicy.

materiały prasowe

Przy Kamienniej 36B w Rumi, pod samym lasemMapka, powstaje kameralny budynek z kilkunastoma lokalami mieszkalnymi. To tylko jeden z przykładów inwestycji realizowanych przez twórców firmy deweloperskiej Aedium. Ich znakiem rozpoznawczym są doskonale zlokalizowane, kameralne inwestycje w Trójmieście i na Pomorzu.Budynek Kamienna 36B w Rumi to inwestycja idealna dla osób, które cenią sobie mieszkanie w bezpośredniej bliskości centrum miasta, ale niemal na wyciągnięcie ręki chcą mieć las, tereny naturalne i możliwość spędzania czasu na łonie natury. Kamienna 36B położna jest na granicy z otuliną lasu i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, dzięki czemu można tu nie tylko zamieszkać, ale też na co dzień pięknie wypoczywać.

W trzech dwupiętrowych budynkach znajdzie się zaledwie 18 mieszkań (po dwa lokale na piętrze), co pozwoli stworzyć kameralną, sąsiedzką wspólnotę. Dodatkowo, bardzo duże przeszklenia części dziennych oraz skosy na najwyższych kondygnacjach umożliwią stworzenie niebanalnych wnętrz z przestrzenią dla każdego domownika.

Mieszkania przy Kamiennej odebrać będzie można już we wrześniu 2021 roku, a wygodne, dwupokojowe mieszkanie kupić można tu już za 335 tys. zł.

***

Szereg przy  Gryfa Pomorskiego  kryje w sobie mieszkania i jednorodzinne domy. Tarasy dachowe są obietnicą komfortowego wypoczynku we własnym domu. Więcej zdjęć (10)

Szereg przy Gryfa Pomorskiego kryje w sobie mieszkania i jednorodzinne domy. Tarasy dachowe są obietnicą komfortowego wypoczynku we własnym domu.

materiały prasowe

Szereg przy Gryfa Pomorskiego kryje w sobie mieszkania i jednorodzinne domy. Tarasy dachowe są obietnicą komfortowego wypoczynku we własnym domu.

materiały prasowe

Również w Rumi, przy ulicy Gryfa Pomorskiego 11/13Mapka powstaje kolejny budynek, realizowany przez członków zarządu Aedium. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem, przy czym lokalizacja w głębi "ślepej" ulicy pozwala zapomnieć, że jest się w niedalekim sąsiedztwie głównych arterii. Dzięki pieszej odległości od przystanku SKM Rumia Janowo także osoby poruszające się komunikacją nie będą miały problemu z dotarciem do wyznaczonego celu.

Budynek "Gryfa" to tak naprawdę pierwszy etap kameralnego projektu składającego się z pięciu budynków w zabudowie szeregowej, w którym powstanie osiem mieszkań z własnymi garażami: sześć o powierzchni około 60 m kw. i dwa o powierzchni 160 m kw. Mieszkania parterowe będą miały własny ogródek, a właściciele mieszkań na piętrze będą mieli możliwość wyjścia na taras, z którego rozpościerać się będzie widok na panoramę Rumi. W drugim etapie inwestycji zbudowane zostaną dwa kolejne szeregowce.

Lokale z pierwszego etapu będą gotowe do odbioru w marcu 2022 roku. Dom o powierzchni 160 m kw. można tu kupić już za 699 tys. zł.

Deweloper zaangażowany i z doświadczeniemAedium sp. z o.o. to stosunkowo nowa, ale prężnie rozwijająca się na trójmiejskim rynku firma deweloperska. Realizuje ciekawe projekty o oryginalnej architekturze, w atrakcyjnych miejscach województwa pomorskiego. Lokalizacja zawsze jest jednym z wiodących argumentów przy wyborze miejsca pod nową inwestycję. Ma ona być dobrze skomunikowana, zapewniać dostęp do zielonych terenów, a jednocześnie miejskiej infrastruktury. W zarządzie spółki znajdują się osoby z wykształceniem inżynierskim i menadżerskim, a ich portfolio obejmuje wiele zakończonych z sukcesem inwestycji.

- W odróżnieniu od konkurencji nie staramy się budować wielkich osiedli wielolokalowych. Realizujemy mieszkania w kameralnej i estetycznej zabudowie. Naszym klientom mają one dawać poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa - opowiada Monika Makaruk, prezes zarządu spółki Aedium. - Wiemy doskonale, że na dzisiejszym rynku jakość usługi ma ogromne znaczenie. Dlatego w pełni świadomie bardzo wysoko stawiamy sobie poprzeczkę - od starannego wyboru materiałów wysokiej jakości, przez zaangażowanie na każdym etapie realizacji, aż po obsługę klienta, którą zajmują się wszyscy pracownicy od zarządu począwszy.
Aedium nawiązało owocną współpracę z biurem architektonicznym OSI Architekci Mateusz Osicki. Stała współpraca z jednym partnerem pozwala opierać się na wspólnych doświadczeniach i sięgać po zaawansowane rozwiązania, także te związane z ekologią.

Będą kolejne inwestycjeOferta Aedium rozwija się w szybkim tempie. W najbliższych miesiącach do sprzedaży wprowadzone zostaną kolejne inwestycje:Budynki już zrealizowaneKaszubska Bryza w Helu, przy ul. Żeromskiego 7 zrealizowana została w 2020 roku, klucze do powstałych tu lokali mieszkalnych i usługowych już zostały przekazane. Lokalizacja w sercu miejscowości pozwala szybko dotrzeć nie tylko na plażę, ale też do portu czy fokarium. Apartamenty, w zależności od dyspozycji klienta, oddawane były w standardzie deweloperskim lub pod klucz.
W budynku na sprzedaż pozostał jeden, wyjątkowy apartament o powierzchni 113 m kw. z blisko 40-metrowym tarasem - rozciąga się z niego widok na zatokę oraz panoramę miejscowości. Na parterze dostępne są także dwa lokale usługowe.
Zobacz ofertę i ceny.

Druskiennicka 35 powstała w Małym Kacku. Jak w przypadku innych inwestycji tego inwestora powstała niedaleko lasu. Mimo bliskości ul. Wielkopolskiej, która ułatwia komunikację zarówno z centrum, jak i obwodnicą, zachowuje ona swój kameralny charakter. W budynku znajduje się pięć lokali mieszkaniowych o powierzchni od 37 do 103 m kw.
Ofertę pozostałych w sprzedaży lokali można sprawdzić na stronie inwestycji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Artykuł sponsorowany - brak możliwości dodawania opinii