Nowy market budowlany w Centrum Gdyni - ewolucja firmy Metalzbyt

14 maja 2021
Klienci będą mogli wyjść ze sklepu nie tylko z potrzebnymi produktami wysokiej jakości, ale też niezbędną wiedzą. Więcej zdjęć (10)

Klienci będą mogli wyjść ze sklepu nie tylko z potrzebnymi produktami wysokiej jakości, ale też niezbędną wiedzą.

Klienci będą mogli wyjść ze sklepu nie tylko z potrzebnymi produktami wysokiej jakości, ale też niezbędną wiedzą.

Metalzbyt zna polski rynek jak mało która firma - w ciągu 75 lat działalności nie tylko wypracował pozycję, ale także dynamicznie reagował na zmiany, dostosowując się do potrzeb klientów. Czas na kolejny krok - Metalzbyt do wizerunku hurtowni śrub i prętów dodaje przyjazny lokalnej społeczności market budowlany DOMBI.

 

Metalzbyt słusznie większości klientów kojarzy się z handlem wyrobami metalowymi. Do tej pory swoją ofertę kierował głównie do firm. Zaopatrywał je m.in. w blachy, siatki, rury czy pręty, ale także sukcesywnie rozwijał handel materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. Teraz wychodzi do klientów indywidualnych z bardzo szeroką ofertą, dostępną w nowym markecie budowlanym, w którym każdy - od profesjonalisty przez majsterkowicza do pani domu - znajdzie wszystko to, czego potrzebuje do wszelkiego rodzaju prac remontowo-budowlanych, przydomowych i ogrodowych. Priorytetem jest zapewnienie takiej obsługi, by każdy klient wyszedł ze sklepu wyposażony nie tylko w zakupy, ale i w wiedzę.

Wsparcie dla klientów indywidualnych- Jesteśmy firmą lokalną, dla której podstawą jest dobra komunikacja i relacje z naszymi odbiorcami. Mamy ugruntowaną pozycję wśród firm, które kupują u nas wyroby metalowe. Teraz chcemy zwrócić się także w kierunku klientów indywidualnych, którzy często sami remontują swoje nieruchomości czy prowadzą prace przydomowe i potrzebują fachowego wsparcia podczas zakupów - mówi Szymon Krupnik, kierownik ds. rozwoju w Metalzbyt. - Dotychczas prowadziliśmy już sprzedaż detaliczną, ale na mniejszą skalę. Rynek po prostu domagał się wydzielenia osobnej marki marketu budowlanego.
Nie oznacza to, że Metalzbyt zapomina o klientach biznesowych. Hurtownie stali będą działać bez zmian. Przedstawiciel Metalzbytu zapewnia, że chcą prowadzić biznes dwutorowo: z jednej strony pozostać hurtownią artykułów metalowych, z drugiej zamierzają wesprzeć klientów w pracach remontowo-budowlanych.

- Nie chcemy proponować klientom wszystkiego. Chcemy proponować im dokładnie to, czego potrzebują - od wyselekcjonowanych produktów, po indywidualną obsługę klienta. Chyba wszyscy mamy doświadczenia z wielkich marketów, gdzie trzeba szukać doradcy między alejkami. Tego chcemy uniknąć. Stawiamy na najlepszą jakość asortymentu i dostępność przeszkolonych pracowników - tłumaczy Szymon Krupnik.

Polskie produkty i wysoka jakośćMarkety będą powstawać w atrakcyjnych lokalizacjach. Pierwszy z nich otworzyliśmy właśnie przy ul. ŁużyckiejMapka w centrum Gdyni. Na półkach klienci znajdą wszystko: od śrubek i artykułów ogrodniczych, po wykończenie i wyposażenie firm, mieszkań i domów. Tylko w tej jednej lokalizacji zatrudnionych będzie około 60 pracowników. Już na starcie w ofercie dostępnych mamy ponad 30 tys. artykułów.

Markety DOMBI nie będą wielkopowierzchniowymi gigantami. Na 2-3 tys. m kw. klienci mają szybko i sprawnie znaleźć wszystko, czego potrzebują. Metalzbyt stawia przy tym na najlepsze gatunkowo produkty - to główne kryterium doboru asortymentu. 


Kiedy prowadzi się biznes lokalny z 75-letnią tradycją, to naturalnym jest, że stawia się na to, co bliskie nie tylko pod względem lokalizacji, ale po prostu bliskie sercu. Dlatego w naszych sklepach chcemy oferować jak najwięcej produktów polskich. Nie zamykamy się oczywiście na wyroby zagraniczne, a przy doborze asortymentu zawsze kierujemy się przede wszystkim jakością. Jeśli zatem szukają państwo przyjaznego, lokalnego marketu budowlanego - oto jesteśmy! DOMBI - Twój dom, Twój biznes.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie wybrane


wszystkie opinie (52)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.