Osiedle Centrum w Rumi - Dzień Otwarty!

10 września 2014 (artykuł sprzed 7 lat)
Osiedle Centrum powstało na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, zapowniających izolację akustyczną i termiczną. Więcej zdjęć (2)

Osiedle Centrum powstało na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, zapowniających izolację akustyczną i termiczną.

mat. prasowe

Osiedle Centrum powstało na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, zapowniających izolację akustyczną i termiczną.

mat. prasowe

Trójmiejski Park Krajobrazowy na wyciągnięcie ręki, komfortowo wykończone mieszkania i doskonałe połączenie z Trójmiastem - o atutach mieszkań na Osiedlu Centrum zobacz na mapie Gdyni w Rumi będzie można przekonać się podczas sobotniego dnia otwartego.Budynek dzieli kilkaset metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale też centrów usługowych i kompleksu kinowego. Więcej zdjęć (2)

Budynek dzieli kilkaset metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale też centrów usługowych i kompleksu kinowego.

mat. prasowe

Budynek dzieli kilkaset metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, ale też centrów usługowych i kompleksu kinowego.

mat. prasowe

Dzień Otwarty odbędzie się w sobotę 13 września w godz. 10-14. To doskonała okazja, by obejrzeć ostatnie dostępne mieszkania na osiedlu. Tym bardziej, że właśnie wtedy odbędzie się Promocja Ostatniej Szansy, pozwalająca na zakup ostatnich mieszkań w niskich cenach.

W sobotę będzie szansa na dokładne obejrzenie budynku, a także jego okolic. Będzie można wejść do mieszkań, porozmawiać z przedstawicielami dewelopera i skorzystać ze specjalnych ofert.

W promocji będzie można kupić np. mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 41,27 m kw. w cenie 187 tys. zł. Inne dwupokojowe lokale w tej inwestycji mają nawet do 53,45 m kw. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,60 m kw. będzie można zaś kupić już za 310 tys. zł.

Co dostaniemy za te pieniądze? Przede wszystkim wysoki standard wykończenia, ale też dobrą lokalizację. Do przystanku łączącego Rumię z Trójmiastem SKM jest dosłownie kilkaset metrów. Do centrum Gdyni dojedziemy pociągiem w niecałe 20 minut, a samochodem jeszcze szybciej, bo praktycznie cały dystans pokonamy po dwupasmowej drodze.

Rumia to kameralne miasto, w którym nie brakuje jednak sklepów i punktów usługowych. Kilkaset metrów od Osiedla Centrum znajdziemy m.in. Galerię Rumia z Multikinem czy restauracjami. Niedaleko stąd też do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Leśne szlaki to świetne miejsce nie tylko dla rowerzystów, ale też spacerowiczów czy grzybiarzy.

Przekazanie kluczy nastąpi 30 września. Szczęśliwi nabywcy będą mogli cieszyć się wysokim standardem mieszkań, które wyposażone są w system tłumiący hałas. Każde mieszkanie zapewnia komfort akustyczny, bo już na etapie projektowania inwestor zadbał o to, wybierając materiały budowlane i wykończeniowe o odpowiednich parametrach izolacyjności akustycznej. Komfort z pewnością podnosi też ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, które jest w standardzie.

Na wysoki poziom wykończenia można liczyć także we wspólnych częściach budynku. Cichobieżnymi windami można wjechać wprost do podziemnej hali garażowej, a zaprojektowane przez architektów wnętrz klatki schodowe również mają sprawiać, że w bloku będzie się żyło po prostu przyjemniej.

Czy deweloperowi udało się uzyskać te wszystkie efekty? Zainteresowanie ofertą każe przypuszczać, że tak, ale można się o tym przekonać na własne oczy, wizytując budynek podczas dnia otwartego, który odbędzie się w sobotę 13 września w godz. 10-14 na Osiedlu Centrum zobacz na mapie Gdyni.

Więcej informacji na stronie dewelopera KRJ Partner.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (13) 1 zablokowana

 • dlaczego portal piszacy o zyciu w 3miescie robi artykul o Rumii? (4)

  znowu reklama za kase?

  • 4 11

  • przeciez pisze

   ze art. sponsorowany łosiu

   • 7 0

  • właśnie za kasę to Trójmiasto?

   Znowu zagubienie na tym portalu. Normalnie jedzie się na mieszkańców MTK przy byle okazji. Szczuje i nienawidzi jakby to inna planeta była. Wewnątrz szczuje Gdańsk na Gdynię i odwrotnie. Ale jak jest coś na czym można

   Znowu zagubienie na tym portalu. Normalnie jedzie się na mieszkańców MTK przy byle okazji. Szczuje i nienawidzi jakby to inna planeta była. Wewnątrz szczuje Gdańsk na Gdynię i odwrotnie. Ale jak jest coś na czym można zarobić - np. reklama, bądź bardzo poczytny artykuł, to nagle Reda, Rumia czy W-wo są cacy.
   Wbijcie sobie do głów, że aglomeracja jest jedna i łączy we wszystkich aspektach życia. Ten portal bardzo dzieli. Niestety.

   • 2 0

  • Rumi

   Rumi a nie Rumii człowieku !!!

   • 5 0

  • przez jedno i

   RUMI piszę się przez jedno i

   • 3 0

 • (1)

  osiedle przy samych torach kolejowych skm :) normalnie pięknie ....

  • 11 1

  • co kto lubi..

   Koleżanka kupiła mieszkanie w tym budynku i po latach mieszkania na zad*piu jest zachwycona bliskością komunikacji miejskiej :)

   • 4 1

 • Dzień otwarty - byłem tam (3)

  Dzień otwarty będzie już po raz drugi, chcą opchnąć najsłabsze lokale na których nie ma chętnych. Budynek usytuowany jest ok. 50 m od torów - współczuję mającym okna od strony torów i dość ruchliwej jezdni. Z jednej

  Dzień otwarty będzie już po raz drugi, chcą opchnąć najsłabsze lokale na których nie ma chętnych. Budynek usytuowany jest ok. 50 m od torów - współczuję mającym okna od strony torów i dość ruchliwej jezdni. Z jednej strony budynek b.blisko sąsiaduje z innym blokiem mieszkalnym. Mieszkanka są podobno tanie, ale jakoś nie mogą ich sprzedać - a to jest ostatnia szansa na tanie mieszkanie, bo później będzie tylko drożej.

  • 5 0

  • (2)

   ponoć ceny wzrosna o 75 % :O

   Ludzie kupujecie mieszkania, szybko szybko !

   • 4 1

   • Ile? o 75 %? człowieku przecież to absurd totalny (1)

    takie ściemnianie że będzie drożej to strzał w stope każdego developera i tak już dziś mają problem ze sprzedażą a jeśli już sprzedadzą to w ciągu 2 lat część mieszkań wraca na rynek wtórny bo ludzie nie mają z czego

    takie ściemnianie że będzie drożej to strzał w stope każdego developera i tak już dziś mają problem ze sprzedażą a jeśli już sprzedadzą to w ciągu 2 lat część mieszkań wraca na rynek wtórny bo ludzie nie mają z czego spłacać kredytów.
    Mieszkań tanich w znacznie lepszych lokalizacjach jest od metra a i ceny można negocjować jak masz odpowiednie atuty w ręku.

    • 0 0

    • nie wyczules ironii

     • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.