Ranking: najlepsze firmy przeprowadzkowe

1 czerwca 2020, 11:00
Redakcja Trojmiasto.pl

Ranking Najlepszych to cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Ostatnio opublikowaliśmy ranking najlepszych trójmiejskich warsztatów samochodowych. Poniżej prezentujemy majowe zestawienie najlepszych firm przeprowadzkowych w Trójmieście, zaś 1 lipca o godz. 11 ogłosimy ranking najlepszych fryzjerów. Już teraz znajdź i oceń ulubionego fryzjera, by wypadł jak najlepiej w rankingu.Przeprowadzamy się zwykle kilka razy w życiu. Jeśli robimy to w pojedynkę, nie jest to tak uciążliwe, jak w przypadku przeprowadzania całej rodziny. Każdy, kto przeżył takie wydarzenie, wie, że bez dobrej organizacji i wcześniejszego precyzyjnego planu po prostu nie da się zapanować nad powstającym przy tej okazji chaosem.

Nieocenioną pomocą w takich przypadkach są firmy profesjonalnie zajmujące się przeprowadzkami. Dysponują ogromnym doświadczeniem, bo przeprowadzki przeżywają... każdego dnia! Przekażą nam całe mnóstwo przydatnych porad, dostarczą kartony i materiały do opakowania wrażliwych przedmiotów, w razie potrzeby dysponują magazynami, gdzie nasze rzeczy mogą być bezpiecznie przechowane, jeśli jedno lokum już trzeba opuścić, a do następnego jeszcze nie można się wprowadzić. Co ważne: w krótkim czasie, w zorganizowany sposób ekipa z firmy wyniesie cały nasz dobytek - włącznie z ciężkimi meblami - i wniesie do nowego mieszkania czy domu. Bezpieczeństwo gwarantują polisy ubezpieczeniowe, którymi legitymują się przedsiębiorcy z tej branży, a ich pracownicy są szkoleni do działania nienaruszającego prywatności klienta. Bez pomocy firmy przeprowadzkowej trudno sobie wyobrazić przeprowadzkę międzynarodową lub przeprowadzkę firmy.

Dodaj swoją ocenę


W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz ranking

Top 3: najlepsze firmy przeprowadzkowe w Trójmieście1

LIDERPAK

Gdańsk, Kliniczna 2A
9,6/10
+ Oceń

Firma Liderpak przeprowadza mieszkania, domy, biura, firmy. Oferuje usługi przeprowadzkowe, transport rzeczy nietypowych, transport bagażowy, pakowanie, montaż mebli, w cenę wliczone jest pełne ubezpieczenie. W naszym katalogu Firmy z Trójmiasta Liderpak zdobył do dzisiaj 66 opinii.

2

Dromader

Gdańsk, Kołobrzeska 44
9,5/10
+ Oceń

Dromader - usługi transportowe przewozi meble, sprzęt RTV, AGD, sejfy, pianina, maszyny i inne nietypowe rzeczy. W pakiecie usług Dromadera mieści się organizacja przeprowadzek apartamentów, mieszkań, domów, firm. Klienci mogą także skorzystać z boksów magazynowych. Do dzisiaj Dromader w katalogu Firmy z Trójmiasta zdobył 56 opinii.

3

SIXPAK.PL - Przeprowadzki, magazynowanie

Gdynia, Starochwaszczyńska 48
9,5/10
+ Oceń

Sixpak.pl poza profesjonalnymi usługami związanymi z przeprowadzkami, przy których zapewnia kartony i materiały pakowe, oferuje także dostęp do samoobsługowych boksów magazynowych. Wycena usług jest bezpłatna i niezobowiązująca, a wszystkie usługi objęte są ubezpieczeniem. Sixpak.pl do dzisiaj w naszym katalogu został oceniony 15 razy.

Najlepsze firmy przeprowadzkowe w Gdańsku1

LIDERPAK

Gdańsk, Kliniczna 2A
9,6/10
+ Oceń

2

Dromader

Gdańsk, Kołobrzeska 44
9,5/10
+ Oceń

3

Tragarzówka

Gdańsk, Tysiąclecia 17
9,5/10
+ Oceń


Najlepsze firmy przeprowadzkowe w Gdyni1

SIXPAK.PL - Przeprowadzki, magazynowanie

Gdynia, Starochwaszczyńska 48
9,6/10
+ Oceń

2

ALo Transport Przeprowadzki

Gdynia, Chylońska 209/24
9,0/10
+ Oceń

3

Arkadiusz Przeprowadzki

Gdynia, Kapitańska 18/4
8,2/10
+ Oceń


Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:
  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.
Moje przeprowadzki:
46%

przebiegają sprawnie, sam je organizuję

27%

z pomocą specjalistycznej firmy jest o wiele łatwiej

4%

rozciągam je w czasie

13%

to prawdziwy koszmar

10%

jeszcze się nie przeprowadzałe(a)m

zakończona

łącznie głosów: 169

Redakcja Trojmiasto.pl