Ranking - najlepsi w kategorii: podłogi, panele, posadzki w Trójmieście

1 grudnia 2020
Katarzyna Lubańska
Podłogi są tymi elementami, które są stale i intensywnie eksploatowane, są narażone na różnego rodzaju obciążenia, mechaniczne ścierania, podwyższone temperatury, wilgoć, więc warto znaleźć firmę, która profesjonalnie doradzi oraz fachowo wykona usługę. Więcej zdjęć (1)

Podłogi są tymi elementami, które są stale i intensywnie eksploatowane, są narażone na różnego rodzaju obciążenia, mechaniczne ścierania, podwyższone temperatury, wilgoć, więc warto znaleźć firmę, która profesjonalnie doradzi oraz fachowo wykona usługę.

fot. 123rf.com / dolgachov

Podłogi są tymi elementami, które są stale i intensywnie eksploatowane, są narażone na różnego rodzaju obciążenia, mechaniczne ścierania, podwyższone temperatury, wilgoć, więc warto znaleźć firmę, która profesjonalnie doradzi oraz fachowo wykona usługę.

fot. 123rf.com / dolgachov

Ranking Najlepszych to cykl, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z katalogu Trojmiasto.pl. Ostatnio opublikowaliśmy ranking trójmiejskich psychologów. Poniżej prezentujemy zestawienie najlepszych wykonawców podłóg, zaś 2 stycznia o godz. 11 przedstawimy najlepsze ośrodki szkolące psy w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubioną firmę z kategorii: szkolenie psów, by wypadła jak najlepiej w rankingu.Obecnie, gdy tak wiele osób jest zmuszonych do przebywania w domu, czy to z powodu pracy, czy nauki zdalnej bądź z konieczności odbycia kwarantanny, nierzadko myślimy o przeprowadzeniu remontu. Jest to zrozumiałe, ponieważ w tym czasie częściej rzucają nam się w oczy detale wymagające zmiany.

Podłogi są tymi elementami, które są stale i intensywnie eksploatowane, ponieważ są narażone na różnego rodzaju obciążenia, mechaniczne ścierania, podwyższone temperatury, wilgoć. Nic dziwnego więc, że po pewnym czasie wymagają odświeżenia.

Przeprowadzenie remontu w czasie pandemii z pewnością nie jest prostą sprawą, gdy wszyscy domownicy przebywają w domu i mają obowiązki zawodowe czy szkolne. Dodatkowo dobrze uprzedzić sąsiadów, którzy mogą pracować zdalnie i niekoniecznie będą zachwyceni hałasem. A także należy pamiętać o zachowaniu rygorystycznych zasad sanitarnych. Jednak wszystko jest możliwe i do zrealizowania. Kluczowe jest też znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej, która oprócz tego, że swoją pracę wykona fachowo i sprawnie, powinna przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Dodaj swoją ocenę


W naszym serwisie Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz ranking

Top 3: najlepsi wykonawcy podłóg w Trójmieście
(wszyscy z Gdańska)1

EURODOM

Gdańsk, al. Grunwaldzka 211
9,3/10
+ Oceń

2

Dom & Styl

Gdańsk, Suwalska 4
8,8/10
+ Oceń

3

Świat Drewna

Gdańsk, Kartuska 302
8,7/10
+ Oceń

Za co zwycięzców chwalą nasi czytelnicy?- Serdecznie polecam Eurodom. Ogromny wybór podłóg, profesjonalne doradztwo. Szczególnie dziękuję pani z obsługi za poświęcony czas oraz pomoc w doborze podłogi naszych marzeń - pisze pan Norbert. Z kolei 4 rent gda dodaje: - Zajmujemy się wynajmem mieszkań w Trójmieście. Z usług Eurodomu korzystamy już wiele lat. Podłogi są rewelacyjne, znoszą złe użytkowanie, nawet zalanie... Montaż zawsze pierwsza klasa.

- Do skorzystania z oferty zachęciła mnie szeroka oferta oraz rzetelne doradztwo na miejscu. Obsługa jest bardzo profesjonalna, w stałym kontakcie z klientem i przejrzystą ofertą. Dodatkowo usługa położenia zarówno parkietu, jak i wykończenia listwami została wykonana na najwyższym poziomie - z uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc, jak m.in. listwy na ścianie w zabudowie szafami. Panowie pozostawili miejsce pracy w czystości, jasno komunikowali też szacowany czas zakończenia prac - co pozwala na ustalenie planu dnia. Wykazują dużą elastyczność w kwestii odbioru prac i kluczy. Podsumowując, polecam każdemu, kto marzy o wysokiej jakości podłodze drewnianej i przykłada dużą wagę do jakości wykonania usługi. Efekt wizualny i cała współpraca na najwyższym poziomie - ocenia Świat Drewna pani Katarzyna.

- Bardzo dziękujemy Dom & Styl za fachową pomoc, jakość usługi i terminowość. Współpraca z państwem była prawdziwą przyjemnością (pomoc przy wyborze podłogi, drzwi, listew). Sprawne położenie podłogi, zamontowanie drzwi i listew. Szczerze polecamy - piszą Małgorzata i Grzegorz.

Najlepsi wykonawcy podłóg w GdyniPrestige Decor

Gdynia, Hutnicza 12
8,7/10
+ Oceń

Deska Design

Gdynia, Wielkopolska 268
8,7/10
+ Oceń

AMG Centrum Podłóg i Drzwi

Gdynia, Kartuska 44A
8,7/10
+ Oceń


Ranking obiektów wyliczany jest na podstawie:

  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

Top podzielony jest na dwie części: trzy najlepsze obiekty w całym Trójmieście oraz zestawienie zwycięzców w Gdańsku, Gdyni i Sopocie (jeżeli firmy z poszczególnych miast są w rankingu).

Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. Przypominamy, że już za miesiąc - 2 stycznia 2021 r. - opublikujemy ranking najlepszych ośrodków szkolących psy w Trójmieście.
Czy uważasz, że podczas pandemii jest dobry czas na przeprowadzanie remontów?
71%

tak, to świetny czas na remonty

19%

nie, remont mógłby zbyt utrudniać życie domownikom, którzy muszą przebywać w domu

10%

nie, ze względu na sąsiadów pracujących zdalnie

zakończona

łącznie głosów: 165