stat

Flügger zaprasza na bezpłatne porady dekoratora wnętrz

11 maja 2017, 0:05

Jeśli zastanawiasz się, jak odświeżyć i urządzić swoje wnętrza, dowiedzieć się, co jest modne albo jakich błędów uniknąć przy doborze koloru, w najbliższy weekend wybierz się do sklepu Flügger farby zobacz na mapie Gdańska w Parku Handlowym Matarnia, gdzie na twoje pytania odpowie doświadczony dekorator. Nie zabraknie też darmowej kawy i voucherów zniżkowych na zakupy.Tapeta czy jednak farba? A może jedno i drugie? Stonowana biel skandynawskiego wnętrza czy jednak świeża i odważna kolorystyka? Geometryczne wzory a może kwieciste motywy? Przed takimi i innymi dylematami staje każdy, kto choć raz zastanawiał się, jak odmienić wnętrze swego domu. Dobierać materiały i kolory zgodne z tym, co nam w duszy gra, a może ulec modzie i urządzić sypialnię czy salon wedle najnowszych trendów?

W najbliższy weekend, 13-14 maja na te i podobne pytania odpowiedzą profesjonaliści. W sklepie Flügger farby zobacz na mapie Gdańska w Parku Handlowym Matarnia przy Złotej Karczmie 26 (w godz. 11-18) na wszystkich niezdecydowanych i potrzebujących rady czekać będzie dekorator wnętrz.

Jak podkreślają organizatorzy, spotkanie z projektantem wnętrz będzie najbardziej efektywne, jeśli klienci zabiorą ze sobą zdjęcie wybranego pomieszczenia lub plan mieszkania z wymiarami. Ułatwi to dobór barw, które będą pasować zarówno do wystroju domu, jak i osobowości klienta.W sklepie na klientów czekać też będą wymalowane próbki najmodniejszych kolorów tego sezonu, najnowsze kolekcje tapet oraz dekoracyjne trendy 2017 roku. Wybrane kolory będzie można zobaczyć na żywo, dotknąć struktury tapet, obejrzeć, poczuć i zainspirować się. Będzie też kawa i vouchery zniżkowe na zakupy. Warto też zabrać najmłodszych członków rodziny, dla których atrakcji również nie zabraknie.

Jak podkreślają architekci o tym, jak ma wyglądać nasz salon czy łazienka warto pomyśleć już na etapie poszukiwania mieszkania. Rozmowa z ekspertem na tak wczesnym etapie pozwoli na uniknięcie kosztownych błędów, np. kupna mieszkania z salonem od północnej, a przez to nienasłonecznionej strony.

- Często mam do czynienia z klientami bagatelizującymi np. kierunki świata, układ mieszkania, jego doświetlenie i funkcjonalność. Na etapie zakupu nie zwracają uwagi, że salon będą mieli od strony północnej, która zawsze pozostaje zimna, niedoświetlona, którą trzeba docieplać, np. poprzez dobór odpowiedniej kolorystyki ścian. Na to trzeba zwracać uwagę już na tym pierwszym, wstępnym etapie, bo później poprawki mogą nas sporo kosztować - mówi Dominika Czarnecka, architekt wnętrz.
Poza farbami do wykończenia wnętrz i elewacji w sklepach Flügger farby można się też zaopatrzyć w tapety, narzędzia malarskie, masy szpachlowe oraz produkty dedykowane do ochrony i konserwacji drewna. Więcej inspiracji znajdziecie na stronie internetowej marki Flügger.

Weekend z Flüggerem - nadaj wnętrzu kolor
sobota, niedziela, 13-14 maja 2017 r.
Sklep Flügger farby w Parku Handlowym Matarnia
ul. Złota Karczma 26 zobacz na mapie Gdańska
godz. 11:00 - 18:00


Czy urządzając mieszkanie korzystałeś z pomocy dekoratorów i architektów?
9%

tak i to była bardzo dobra inwestycja

6%

tak, ale tylko w niewielkim wymiarze

21%

nie i dziś tego żałuję

64%

nie, zrobiłem wszystko samodzielnie i jestem zadowolony z efektów

łącznie głosów: 33