stat

Targi mieszkaniowe w Amber Expo. Dwa dni prelekcji i prezentacji ofert

2 marca 2017, 15:40
kk

Po lutowych targach mieszkaniowych nadszedł czas na kolejne podobne wydarzenie w tym roku. W najbliższy weekend organizatorem targów jest firma Nowy Adres, a wymarzoną nieruchomość będzie można znaleźć na stoiskach w Amber Expo zobacz na mapie Gdańska. Wstęp jest bezpłatny.Obecność na targach zapowiedziało ok. 50 wystawców z branży deweloperskiej, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz finansowej.

- Klienci doceniają możliwość indywidualnego kontaktu z deweloperami oraz - co tu dużo ukrywać - większą możliwość negocjacji cen niż przez internet. W tym sezonie kupujący będą mieli możliwość spotkać się z przedstawicielami m.in. Grupy Inwestycyjnej Hossa, Robyg, Archeton, Polnord, Atal, Siódme Niebo - mówi Grzegorz Zieliński, dyrektor Działu Targów Nowy Adres.
Część wystawców przygotowała na targi specjalne oferty i zniżki. Będzie można również wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę i usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki.

Ponadto na stoisku Miasta Gdańsk przedstawione zostaną zasady programu zamiany mieszkań komunalnych oraz ich bogata oferta.

- W zamianach mieszkań komunalnych uczestniczą nie tylko najemcy lokali komunalnych, ale także m.in. właściciele mieszkań. Dział Nieruchomości Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych posiada w swojej bazie ponad 500 ofert lokali do zamiany. Pośród nich znajdują się m.in. oferty zamiany dużych lokali komunalnych, o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych, położonych w atrakcyjnych lokalizacjach, np. we Wrzeszczu czy na Dolnym Mieście - mówi Aleksandra Strug, specjalista ds. zamiany mieszkań z Działu Nieruchomości GZNK.
Zaplanowano także prelekcje, podczas których będzie można poszerzyć swoją wiedzę m.in. na temat poprawy zdolności kredytowej i bezpiecznego zakupu mieszkania od dewelopera.

Szczegółowy harmonogram prelekcji dostępny jest na stronie organizatora targów

Dla najmłodszych, oprócz placu zabaw, przewidziano warsztaty urbanistyczno-architektoniczne (w sobotę i niedzielę od godz. 13), polegające na zaprojektowaniu mapy turystycznej Gdańska. Zgłoszenia udziału dzieci w wieku 6-14 lat należy nadsyłać w terminie do 3 marca na adres j.zuchowska@2mgroup.pl

Targi Mieszkań i Domów odbędą się w dniach 4-5 marca w Amber Expo w godz. 10-17. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Który z elementów krajobrazu naturalnego chciał(a)byś mieć w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca zamieszkania?
39%

morze i piaszczystą plażę

8%

góry lub chociaż większe wzgórza

16%

jezioro lub rzekę

37%

tereny leśne

łącznie głosów: 225

kk