stat

Targi mieszkaniowe w Amberexpo w ten weekend

18 października 2019, 8:00
Krzysztof Koprowski

W najbliższy weekend odbędą się ostatnie w tym roku targi mieszkaniowe. W sobotę i niedzielę będzie można bezpłatnie zapoznać się z ofertą deweloperów i firm związanych z rynkiem nieruchomości w Amberexpo przy ul. Żaglowej w Gdańsku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie debata publiczna "Mieszkać w Gdańsku".Organizatorem weekendowych targów mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie jest Murator Expo. Oferta mieszkań prezentowana podczas wydarzenia będzie obejmowała Gdańsk, Sopot, Gdynię oraz okoliczne miejscowości.

Swoją obecność zapowiedzieli m.in. 3CityInwest, Ad Home, Activa Deweloper, Alfa Park, Budner Inwestycje, City House, Dekpol, PB Domesta, PB Górski, Robyg, Siódme Niebo oraz Willbud.

Stoiska miejskich instytucjiOprócz stoisk deweloperów, doradców w finansowaniu zakupu nieruchomości oraz architektów wnętrz, obecni będą urzędnicy Gdańskich Nieruchomości (zaprezentują ofertę gminnych lokali użytkowych na wynajem oraz mieszkań do zamiany), a także Urzędu Miasta Gdynia - InvestGdynia.pl (przedstawią możliwość zakupu gminnych nieruchomości).

INWESTYCJE MIESZKANIOWE W TRÓJMIEŚCIE NA MAPIE


W trakcie targów przewidziano dwudniowe wykłady poświęcone m.in. zakupowi wymarzonego mieszkania, wybrania optymalnego kredytu hipotecznego, aranżacji wnętrz czy fotowoltanice. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie organizatora.

Debata publiczna w sobotę o godz. 15Ponadto w sobotę o godz. 15 w sali konferencyjnej B Amberexpo odbędzie się publiczna debata pod hasłem "Mieszkać w Gdańsku" z udziałem: prof. dr hab. inż. arch. Piotra Lorensa z Towarzystwa Urbanistów Polskich, kierownika Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, dr Anny Golędzinowskiej, radnej Miasta Gdańska, oraz dr Moniki Arczyńskiej z pracowni A2P2.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatny katalog "Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe" z prezentacjami inwestycji będących aktualnie w sprzedaży wraz informacjami o lokalizacji, cenach, metrażu, wizualizacjami oraz kontaktem do biura sprzedaży. Przygotowano także bezpłatne egzemplarze magazynów poświęconych aranżacji wnętrz oraz sztuce użytkowej.

Wstęp na targi bezpłatny i bez rejestracjiTargi dla zwiedzających są otwarte w sobotę (19 października) w godz. 10-17, zaś w niedzielę (20 października) w godz. 10-16. Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga żadnej wcześniejszej rejestracji internetowej.

Które rozwiązanie preferujesz w budynku wielorodzinnym?
26%

ogródek przydomowy

66%

balkon lub taras

8%

nie zależy mi ani na jednym, ani na drugim

zakończona

łącznie głosów: 534