Zielona Laguna Wzgórze. Zostały ostatnie mieszkania

7 lipca 2020, 7:00

Cisza, spokój, dużo naturalnej zieleni, świetna lokalizacja oraz pełna infrastruktura handlowo-usługowa to atuty osiedli w Trójmieście niewątpliwe i pożądane przez większość osób. Ale nie każde może pochwalić się nimi wszystkimi. Taką ofertę, która odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów stworzyli deweloperzy Invest Sarko Sp. z o.o. i ISN2 Sp. z o.o., oferujący w sprzedaży ostatnie mieszkania w dwóch inwestycjach - Perriera oraz Zielona Laguna Wzgórze.Zielona Laguna WzgórzeMapkaOstatnie dwa mieszkania pozostały w sprzedaży w przypadku inwestycji dewelopera ISN 2 Sp. z o.o. Zielona Laguna Wzgórze, powstającej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zielona Laguna w Wielkim Kacku. Pierwsze z nich ma powierzchnię 47 m kw., drugie 59 m kw. Do każdego z nich przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w hali garażowej.

Zielona Laguna Wzgórze to zespół nowoczesnych budynków z garażami podziemnymi. Łącznie powstanie ponad 200 lokali mieszkalnych oraz lokale usługowe. Do wyboru będą optymalnie zaaranżowane mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o pow. 30 - 60 m kw. Dodatkowo lokale zostały tak zaprojektowane, aby można było je łączyć według indywidualnych potrzeb klienta. Do mieszkań parterowych, tradycyjnie już, przynależeć będą ogródki przydomowe, a części wspólne budynków będą wykończone przy użyciu wysokiej klasy materiałów.Na Osiedlu Zielona Laguna Wzgórze do wyłącznego użytku mieszkańców zaplanowano wiele terenów zielonych i rekreacyjnych, fitness klub oraz miejsca zabaw dla dzieci, a stale rozwijająca się infrastruktura, będzie dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo otoczenie zieleni i niskiej zabudowy zadowoli najbardziej wymagających. Deweloper ISN 2 wykorzystuje nowoczesne technologie, aby w przyszłości koszty eksploatacji mieszkań były jak najniższe.


PerrieraMapkaInwestycją zasługującą na szczególną uwagę jest czterokondygnacyjny budynek Perriera, powstający w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Gdyni Wielki Kack, w sąsiedztwie osiedla Zielona Laguna. Egzotyczna nazwa nawiązuje do gatunku baobabu z Madagaskaru, zwanego również ze względu na swoje dobroczynne właściwości "drzewem życia". I taki ma być - według zamierzeń dewelopera - budynek Perriera - nieco egzotyczny w swej nazwie, ale dający poczucie schronienia, bezpieczeństwa i komfortu życia.- Łącznie w inwestycji znajdą się 44 lokale mieszkalne o pow. 32 do 63 m kw. Budynek wyposażony jest w halę garażową z miejscami postojowymi i piwnicami, z której będzie można windą dostać się na każdy poziom budynku. Na posesji zaprojektowano parking zewnętrzny dla mieszkańców i ich gości - informuje deweloper.
Jak dodaje, inwestycja powstała z myślą o mieszkańcach ceniących życie z dala od miejskiego zgiełku, lecz w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych, a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Gdyni.

To też świetna propozycja dla osób aktywnych. Do ich dyspozycji oddana będzie sala fitness w budynku oraz siłownia. Z myślą o osobach, dla których ważny jest relaks na świeżym powietrzu przygotowano na zewnątrz wspólny ogród obsadzony drzewami owocowymi.

- Do mieszkań parterowych zaplanowano ogródki idealne do towarzyskich i rodzinnych spotkań, a mieszkania na ostatniej kondygnacji będą miały niestandardową wysokość, dającą duże możliwości aranżacyjne. Użycie materiałów wykończeniowych wysokiej jakości wewnątrz i na zewnątrz budynku to standard Invest Sarko, tu obecny będzie m.in. naturalny kamień, drewno i szkło - dodaje deweloper.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł