Ambiente

Budynek powstaje na styku dwóch infrastrukturalnie rozwiniętych dzielnic - Górnego Wrzeszcza i Moreny. Oznacza to dostęp do komunikacji miejskiej, ale także szkół, przedszkoli, sklepów, kościoła, przychodni zdrowia, gabinetów lekarskich.

Jednocześnie sąsiedztwo lasu zapewnia miejsce do uprawiania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu, a położenie u szczytu zabudowanej willami Jaśkowej Doliny - prestiżowe otoczenie.

Budynek składał się będzie z dwóch czterokondygnacyjnych części naziemnych mieszczących w sumie 57 apartamentów. Pod ziemią znajdzie się wspólny podziemny garaż na 52 auta.

W piwnicy, poza garażem, przewidziano także komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne - w tym pomieszczenie na rowery. Do lokali na parterze przylegają ogródki, z kolei apartamenty na najwyższych kondygnacjach będą miały antresole z wyjściem na tarasy.

Na zamkniętym terenie inwestycji powstanie także nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny do wyłącznego wykorzystania przez mieszkańców osiedla. Będą oni mogli także korzystać z własnej, położonej na parterze budynku, sali fitness.

Inne inwestycje dewelopera