Apartamenty Conrada

 • miejscowość:
  Gdynia
 • dzielnica:
  Mały Kack
 • miejsce:
  ul. Strzelców
 • deweloper:
  Euro Styl
 • typ zabudowy:
  wielorodzinna
 • metraż:
  41 do 142 m2
 • sprzedaż:
  zakończona
 • realizacja:
  zakończona
Apartamenty Conrada to inwestycja zrealizowana przy ul. Strzelców w Gdyni. Lokalizację tę cechuje niewielka odległość do ul. Wielkopolskiej, łączącej Drogę Gdyńską i al. Zwycięstwa z obwodnicą Trójmiasta. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowo - usługowe oraz oświatowe. Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas cenna jest niewielka odległość od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Nowoczesna architektura, elegancka elewacja o stonowanej charakterystyce, ciekawe ramy okien w nietypowym ciemnoszarym kolorze sprawiają, że Apartamenty Conrada w dyskretny sposób wyróżniają się z otoczenia. Także wewnątrz zaprojektowano atrakcyjne klatki schodowe, których elementy wykończeniowe nawiązywać będą do twórczości Josepha Conrada.

Inwestycję tworzą trzy czterokondygnacyjne budynki, w których przewidziano realizację łącznie 129 lokali mieszkalnych: dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Powstało też kilka lokali usługowych. Mieszkania na piętrach posiadają balkony lub tarasy, zaś te umiejscowione na parterach - wydzielone ogródki. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - wynosząca 2,75 m oraz duże przeszklenia pozwala na swobodną aranżację wnętrz. Z lokali od strony wschodniej rozciąga się widok na Zatokę Gdańską, a od strony południowej na panoramę Karwin i Wielkiego Kacka.

W ramach inwestycji przewidziano realizację miejsc parkingowych w hali garażowej (tam też są komórki lokatorskie) oraz w formie miejsc postojowych naziemnych. Komunikację pomiędzy piętrami zapewniają windy, a bezpieczeństwo - wideodomofony, antywłamaniowe drzwi oraz (w lokalach na parterach) okna wyposażone w antywłamaniowe okucia i szyby.

Realizacja pierwszego budynku zakończyła się w październiku 2014 roku. Budowa całej inwestycji w 2015 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni DS. Projekt – Architektoniczne Biuro Projektowe.