Apartamenty Siedlecka 2

Inwestycja położona jest w dolinie rzeki Kaczej w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to dzięki bliskości al. Zwycięstwa i Drogi Różowej jest dobrze skomunikowane z centrum Gdyni. Szybko można stąd dojść także do SKM Redłowo czy dużego centrum handlowego. Osoby, które chcą często być na plaży mają stąd blisko na plażę i molo w Orłowie.

W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, lokalne sklepy spożywcze.
Niedaleko od willi znajduje się kompleks rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, kortami do tenisa oraz placem zabaw dla dzieci i siłownią na świeżym powietrzu.

Budynek ma cztery kondygnacje: halę garażową oraz trzy poziomy mieszkalne na których powstanie w sumie sześć mieszkań. Wchodzi się do nich z eleganckiej, przeszklonej klatki schodowej. Apartamenty mają trzy lub cztery pokoje, te położone na parterze mają dostęp do własnych, wydzielonych ogródków.

W hali garażowej znajduje się sześć miejsc parkingowych. Miejsca parkingowe mają 4,6 x 5 metrów i dają możliwość zaparkowania nawet dwóch samochodów lub zagospodarowania szafkami. Przed budynkiem znajdują się miejsca dla rowerów.