Atal Bosmańska

 • miejscowość:
  Gdynia
 • dzielnica:
  Oksywie
 • miejsce:
  ul. Bosmańska
 • deweloper:
  Atal S.A.
 • typ zabudowy:
  wielorodzinna
 • metraż:
  35.9 do 91.6 m2
 • sprzedaż:
  w trakcie
 • realizacja:
  w budowie
Inwestycja powstanie w dzielnicy o rozwiniętej infrastrukturze miejskiej. W okolicy nie brakuje punktów handlowych, usługowych, placówek edukacyjnych oraz jednostek służby zdrowia. Znajduje się tu ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Akademia Marynarki Wojennej wraz z jej sportowym i edukacyjnym zapleczem.

Pobliską Estakadą Kwiatkowskiego można szybko wyjechać zarówno w kierunku centrum Gdyni, jak i Obwodnicy Trójmiejskiej, co z kolei zapewnia łatwe poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej. Dla osób, które na stałe poruszają się komunikacją miejską przystanek autobusowy znajduje się w sąsiedztwie powstającej inwestycji.

Jednocześnie jest to dobre miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą: sam teren osiedla zostanie nasadzony krzewami, drzewami i kwiatami. Z powstającej inwestycji jest także niedaleko na plażę oraz Bulwar Oksywski - miejsce spacerów i wypoczynku nad wodą.

W ramach inwestycji powstanie sześć budynków, w których zaprojektowano 100 mieszkań jedno- i dwupoziomowych oraz o układach od dwóch do sześciu pokoi. Budynki zaprojektowano w minimalistycznym stylu - jako proste bryły z jasną elewacją i panelami dekoracyjnymi w kolorze naturalnego drewna.

Do lokali na parterze przylegać będą indywidualne ogródki, a do tych znajdujących się na wyższych piętrach - balkony. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również komórki lokatorskie oraz stojaki rowerowe.

Na parterze budynków usytuowanych przy ulicy Bosmańskiej dostępnych będzie także siedem lokali handlowo-usługowych.

Na parkingu podziemnym przewidziano 72 miejsca postojowe, kolejne 56 stanowisk znajdzie się na zewnątrz.

Atal Bosmańska będzie osiedlem zamkniętym, a na terenie inwestycji zainstalowany zostanie system monitoringu.