Copernicus

Lokalizacja inwestycji zapewnia komfort codziennego życia. Samochodem szybko można dojechać stąd do Obwodnicy Trójmiasta oraz do centrum Gdyni. Z inwestycji blisko jest także do przystanku SKM, a obok powstającego budynku znajduje się przystanek autobusowy.

W tym miejscu dobrze odnajdą się osoby, które lubią aktywny tryb życia: spacerem dojść można stąd do Polanki Redłowskiej i plaży, a dalej do bulwaru Nadmorskiego oraz tętniącego życiem centrum miasta. W okolicy nie brakuje również punktów handlowych i usługowych - w zasięgu spaceru znajdują się dwie galerie handlowe.

Copernicus to kameralny apartamentowiec. Powstało w nim zaledwie dziewięć lokali (po trzy na każdej kondygnacji). Pod budynkiem znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie, poziom ten z kondygnacjami mieszkalnymi skomunikowany zostanie windą. Każdy apartament nosi nazwę innej planety układu słonecznego: Mercurius, Venus, Terra, Mars, Jupiter, Saturnus, Uranus, Neptunus i Pluto. Lokale można łączyć tak, by powstały komfortowe mieszkania dwupoziomowe.

Budynek wyróżnia nowoczesna architektura z dużymi przeszkleniami, jego elewacje wykończone zostały szlachetnymi materiałami. Część inwestycji jest ogrodzona płotem z betonu architektonicznego z elementami konstrukcyjnymi ze stali. Do mieszkań na parterze przynależą dodatkowo ogródki.