Czaple House

Kameralne domy powstają w lokalizacji, która staje się przedmieściem Trójmiasta. Dzięki niewielkiej odległości od obwodnicy Trójmiasta, Trasy Słowackiego i Trasy WZ szybko dojechać można stąd do centralnych dzielnic Gdańska i wszystkich części aglomeracji. Dodatkowo w odległości około 1 km od inwestycji znajduje się przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która umożliwia komfortowy dojazd do Gdańska i Gdyni oraz na Kaszuby.

W okolicy panuje spokój, który umożliwia wypoczynek po pracy. Otaczająca inwestycję naturalna zieleń daje możliwość kontaktu z naturą.

Domy budowane są w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma garaż, obszerną część dzienną na parterze (wraz z gabinetem i WC) oraz trzy przestronne sypialnie i dwie łazienki na piętrze. Dodatkowe miejsce postojowe znajduje się przed domem, a wokół niego obszerny ogród o powierzchni ponad 400 m kw.

Budynki są przygotowane do ogrzewania w dwóch niezależnych wariantach – tradycyjnym kominkiem z płaszczem wodnym lub gazowym piecem kondensacyjnym. Ponadto w każdym z budynków zostanie zamontowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

W pierwszym etapie inwestycji powstaje jeden bliźniak (dwa domy), kolejne etapy są planowane.