Domy Śródmieście

Najbliższe otoczenie inwestycji to porośnięte zielenią wzniesienia i zabudowa jednorodzinna. Cała infrastruktura miejska: szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe - znajdują się w zasięgu spaceru.

Jednocześnie niewielka odległość od Śródmieścia Gdańska oraz komfortowy i szybki dojazd do niego, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem czy rowerem (z tej lokalizacji także na pieszo), powoduje, że jest to dobre miejsce do zamieszkania dla osób, które chcą żyć w bezpośrednim sąsiedztwie centrum. Trudno o ofertę zabudowy jednorodzinnej tak blisko Śródmieścia Gdańska.

Nowa zabudowa składała się będzie z czterech domów jednorodzinnych dwulokalowych. Każdy segment będzie miał około 130 m kw., dwa miejsca postojowe (w tym garaż), ogród dostępny z salonu, kominek, sześć lub siedem pokoi, możliwość wydzielenia niezależnej kuchni oraz trzy poziomy użytkowe z możliwością indywidualnej aranżacji.

Duże przeszklenia zapewnią bardzo dobre nasłonecznienie pomieszczeń przez cały dzień i piękne widoki na otaczającą zieleń.

Projekt sporządzili arch. Łukasz Wojas i arch. Wojciech Matuszewski.