Ego

Domy powstają przy ulicy Wielkopolskiej, obok ulicy Świętokorzyskiej, która jest głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także sprawnie i szybko dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy.

Dzielnica, w której powstają domy Ego, posiada także pełną infrastrukturę drogową i miejską – sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak tu szkół i przedszkoli, dostępne są liczne sklepy i punkty usługowe.

Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia zapewnia to miejsce do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.

Projekt niewielkiego osiedla zakłada budowę dwukondygnacyjnych domów bliźniaczych z ogrodami i garażami. Każdy budynek przygotowany jest także do podłączenia rekuperacji.

Na parterze domów znajdzie się część dzienna z salonem o powierzchni ok. 35 m kw., na piętrze znajdują się cztery sypialnie. Każdy dom będzie miał także własną pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze.

Elewacje budynków pokryte zostaną klinkierem o nasyconej barwie, a dach estetyczną dachówką, co zapewni trwałość architekturze.

Inwestycja powstawała będzie etapami. W pierwszym z nich w budowie jest sześć domów, na działkach o powierzchni od 93 do 119 m kw.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni 3M Projekt.