Jaśminowy Stok

Jaśminowy Stok powstał w cichej i prężnie rozwijającej się w dzielnicy bliskiej naturze, z której niedaleko na Kaszuby. Jednocześnie, dzięki bliskości Obwodnicy dzielnica jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska i pozostałymi częściami Trójmiasta. W okolicy powstała nowa szkoła podstawowa z basenem, są przedszkola i żłobki, a także sklepy spożywcze, kwiaciarnia, siłownia, pizzeria, przychodnia lekarska z apteką oraz duże centrum handlowe. W otoczeniu znajduje się kameralna zabudowa, głównie jednorodzinna.

W ramach inwestycji powstaje składający się z dwóch części budynek z czterema klatkami schodowymi. z mieszkaniami jedno-, dwu- i trzypokojowymi (metraże od 31 do 68 m kw.) oraz czterema mieszkaniami dwupoziomowymi z poddaszami o metrażach 67-79 m kw.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, do wyżej położonych lokali - balkony. Budynek wyposażony jest w windy, powstała w nim także sala fitness. Parkowanie aut możliwe jest w podziemnej hali garażowej i na naziemnych miejscach postojowych.