Leśna Zatoka

Osiedle Leśna Zatoka powstaje w spokojnej okolicy Rumi. Mieszkając w tej lokalizacji łatwo połączyć zalety miejskiego życia ze spokojem urokliwego przedmieścia - wejście do lasu znajduje się zaledwie kilka kroków od powstającego osiedla.

W pobliżu Osiedla Leśna Zatoka znajdują się szkoła podstawowa, centrum handlowe, punkty usługowe, blisko jest także do aquaparku. Dojazd do Redy, Wejherowa oraz aglomeracji trójmiejskiej jest możliwy z wykorzystaniem komunikacji miejskiej oraz głównych dróg dojazdowych.

Leśna Zatoka została zaprojektowana jako zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w którym przewidziano łącznie 52 lokale mieszkalne.

W pierwszym etapie, do stycznia 2021 roku, powstanie sześć budynków, a w każdym z nich dwa mieszkania:

  • na dolnej kondygnacji domów powstaną mieszkania o pow. ok. 67 m kw. z dostępem do indywidualnych ogrodów (ok. 65 m kw.);


  • wyższa kondygnacja poświęcona będzie na mieszkania dwupoziomowe o pow. ok. 121 m kw. (82 m kw. + 39 m kw.) z kameralnymi balkonami (ok. 10 m kw.); atutem tych lokali będą poddasza o pow. ok. 39 m kw. (aż 75 m kw. liczonych po podłodze), które będzie można dowolnie zaaranżować i dostosować do własnych potrzeb.


W drugim etapie, który zrealizowany zostanie do lipca 2021, powstaną domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 104 m kw. W tym przypadku mieszkańcy do dyspozycji będą mieli trzy kondygnacje mieszkalne: część dzienną na parterze, dwie sypialnie oraz obszerną łazienkę na piętrze oraz poddasze o powierzchni około 20 m kw. (41 m kw. po podłodze), które będzie można dowolnie zaaranżować.

Trzeci i ostatni etap inwestycji powstanie tu do grudnia 2021 roku. W tym przypadku znowu oferowane będą mieszkania (na parterach lub piętrach). Będą one miały powierzchnię do 53 do nawet 121 m kw.

Do domu i mieszkań na parterze na osiedlu przylegać będą ogrody o powierzchni od 35 do 303 m kw. Z kolei do mieszkań na piętrze obszerne balkony.