Łowicka 96

Inwestycja położona jest w dolinie rzeki Kaczej w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jednocześnie miejsce to znajduje się blisko centrum Gdyni i ulicy Wielkopolskiej.

Okolicę docenią osoby, które lubią spędzać czas aktywnie: niedaleko inwestycji znajduje się kompleks rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, koszykówki, kortami do tenisa oraz placem zabaw dla dzieci i siłownią na świeżym powietrzu.

Niedaleko jest stąd także do dużego centrum handlowego oraz plaży w Orłowie. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa nr 13, przedszkole, lokalne sklepy spożywcze.

Budynek ma trzy kondygnacje mieszkalne, a na nich osiem apartamentów trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Lokale na parterze mają dostęp do własnych, wydzielonych ogródków. Apartamenty na ostatniej kondygnacji posiadają świetliki w łazienkach i w holach.

W hali garażowej (na parterze) znajduje się sześć wydzielonych miejsc parkingowych, jest do nich bezpośredni dostęp z klatki schodowej. Dostępne są również 4 miejsca zewnętrzne.