Maestro

Lokalizacja inwestycji daje mieszkańcom bliskość plaży, Bulwaru Nadmorskiego, Kępy Redłowskiej czy kortów tenisowych. Na pewno docenią ją osoby, które chcą mieć poczucie życia w mieście nadmorskim, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Powstanie budynku w rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy zapewni dostęp do obiektów, dzięki którym codzienne życie jest komfortowe.

Maestro to kameralna inwestycja - powstało w niej zaledwie 17 mieszkań i apartamentów. Każde z nich ma przestronny balkon lub taras, a lokale parterowe dodatkowo wzbogacono o kameralne ogródki.

Budynek ma prostą, nowoczesną formę. Bardzo duże okna, przeszklone balkony, a do tego ciekawie zdobiona elewacja, na której komponują się stonowane kolory i drewno.

Teren został ogrodzony i jest monitorowany, a dostęp kontrolowany jest przez videodomofony. Komunikację pomiędzy piętrami ułatwi winda. Miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej wyposażono w praktyczne boksy, gdzie można przechowywać sprzęt sportowy czy opony zimowe.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Maciej Mariusz Magda.