Nowy Horyzont

 • miejscowość:
  Borkowo
 • miejsce:
  ul. Współczesna/Stylowa
 • deweloper:
  Euro Styl
 • typ zabudowy:
  wielorodzinna, handel i usługi
 • metraż:
  32.7 do 85 m2
 • sprzedaż:
  w trakcie
 • realizacja:
  w budowie
Nowy Horyzont to osiedle zlokalizowane tuż za granicą gdańskiej dzielnicy Łostowice. Okolicę tę charakteryzuje cisza i spokój. Niedalekie sąsiedztwo Lasów Otomińskich zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Usytuowanie osiedla pozwala też na szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, a dzięki rozbudowanej w ostatnich latach na terenie Gdańska Południe infrastrukturze drogowej (aleja Havla) – także do centrum miasta.

Osiedle posiada bogate zaplecze handlowo-usługowe. Sklepy oraz punkty usługowe zlokalizowane są na parterach budynków, ponadto w zachodniej części osiedla w osobnym budynku zlokalizowane są supermarket spożywczy oraz centrum rekreacji (fitness). W sąsiedztwie tych obiektów znajdują się również niepubliczne przedszkole z placem zabaw dla dzieci oraz korty tenisowe.

Przestrzeń osiedlową wypełnia zieleń oraz mała architektura. Przy prawie każdym budynku znajdują się zamknięte patia. Na terenie osiedla istnieje także ciekawie zaaranżowany plac z fontanną.

Początkowe etapy Nowego Horyzontu stanowią budynki wyposażone w windy oraz hale garażowe. W drugim etapie realizacji osiedla powstały dwa typy budynków – w standardzie identycznym jak w etapie pierwszym oraz bez hal garażowych i wind.

W ofercie znalazły się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Każde z mieszkań znajdujących się na piętrach posiada co najmniej jeden balkon. Do mieszkań największych, oprócz balkonów, przynależą duże tarasy o powierzchni dochodzącej do 35 m kw.

W 2015 roku oddany został tu budynek numer 5 - ostatni budynek tego osiedla o takiej architekturze.

Trwa rozbudowa osiedla o dwa kolejne budynki. Architektonicznie będą one nieco różnić się od dotychczas powstałej tu zabudowy, mimo to będą stanowić integralną całość z powstającym od lat osiedlem.

Projekt osiedla przygotowało Biuro Projektowe Rayss Szymański Architekci s.c.

Inne inwestycje dewelopera