Osiedle Pastelowe

Osiedle Pastelowe zostanie zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych i w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu kompleksu znajdują się szkoły, przedszkola oraz rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Nieopodal osiedla przebiega także obwodnica Trójmiasta, dzięki której przyszli mieszkańcy osiedla szybko i komfortowo dotrą do Gdyni, Sopotu, czy innych pobliskich miejscowości.

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie 180 mieszkań w układzie od 2 do 4 pokoi. Budynki będą miały okna o niestandardowych rozmiarach, które zapewnią lepsze doświetlenie wnętrz i szerszą perspektywę za oknem. Lokale na parterze będą miały prywatne ogródki, natomiast mieszkania na wyższych piętrach - jeden lub dwa przestronne balkony. Ciekawym rozwiązaniem są również antresole, które powstaną w lokalach na trzecim piętrze.
Do mieszkań będą także przynależeć komórki lokatorskie lub pomieszczenia na jednoślad, zapewniające dodatkową powierzchnię do przechowywania.

We wszystkich budynkach będą windy zaczynające swój bieg w podziemnej hali garażowej.

Na osiedlu znajdą się również zadaszone parkingi dla rowerów. Dla mieszkańców dbających o kondycję i wysportowaną sylwetkę przeznaczona zostanie strefa relaksu i rekreacji, gdzie znajdą się nowoczesne przyrządy do ćwiczeń. Dla dzieci przewidziano natomiast kolorowy plac zabaw.

W ramach inwestycji uruchomiono także opcję wykończenia pod klucz.

Projekt architektoniczny inwestycji powstał w pracowni K&M Design.