Perriera

Inwestycja powstaje w Gdyni przy ulicy Kacze Buki, blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie dynamicznie rozwija się infrastruktura i nowe osiedla mieszkaniowe. Wokół nie brakuje terenów zielonych, które sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu.

W okolicy planowana jest modernizacja dróg, budowa chodników i ścieżek rowerowych, przystanek autobusowy a także szkoła publiczna. Dodatkowo na terenie nowo powstających osiedli znajdują się lokale usługowe, gdzie powstaje zaplecze handlowe i usługowe.

Perriera to jedna z odmian rosnących dziko na Madagaskarze baobabów. Ze względu na ich dobroczynne właściwości nazywane są one „drzewami życia”. W zamyśle inwestora budynek Perriera ma być właśnie taki - nieco egzotyczny w swej nazwie, ale dający poczucie schronienia, bezpieczeństwa i komfortu życia.

Będzie miał on cztery kondygnacje, znajdą się tu 44 lokale. W podziemiu powstanie hala garażowa z miejscami postojowymi i piwnicami, z której będzie można windą dostać się na każdy poziom budynku. Na posesji zaprojektowano parking zewnętrzny dla mieszkańców i ich gości.

Do dyspozycji mieszkańców w budynku będzie także sala fitness i siłownia, a zwolennicy spędzania czasu na świeżym powietrzu, odnajdą spokój we wspólnym ogrodzie obsadzonym drzewami owocowymi.

Do mieszkań parterowych będą przynależały ogródki idealne do towarzyskich i rodzinnych spotkań, a mieszkania na ostatniej kondygnacji będą miały niestandardową wysokość, dającą duże możliwości aranżacyjne.