Redłowski Zakątek

Ulica Krośnieńska, gdzie powstała inwestycja położona jest blisko przystanku SKM i PKM, a także arterii łączącej Gdańsk z Gdynią, co zapewnia łatwą komunikację z całym Trójmiastem. W pobliżu ulicy Krośnieńskiej znajduje się duże centrum handlowe, a także Szkoła Podstawowa nr 15 i Szkoła Amerykańska oraz centrum rekreacyjne z placem zabaw i boiskami.

Inwestycja to trzy segmenty jednorodzinne. Do każdego przynależy miejsce do parkowania w wydzielonym garażu, ogródek. Budynki mają dwa poziomy mieszkalne oraz strych jako przestrzeń gospodarczą.

Salony wraz z ogródkami zaprojektowano od strony zachodniej. Na pierwszym poziomie dostępny jest salon z możliwością podłączenia kominka, wc, łazienka oraz aneks kuchenny, który posiada możliwość wydzielenia na zamkniętą kuchnię. Na piętrach znajdują się pokoje oraz duża łazienka, która pomieści wannę i prysznic. Do dwóch segmentów przynależą wbudowane garaże z podjazdem, na którym można zaparkować auto, a jeden ze skrajnych segmentów ma na parterze dodatkowe pomieszczenie, a na terenie będzie miejsce na zaparkowanie kilku aut.

Teren inwestycji jest zamknięty.

Projekt powstał w pracowni 3MA Studio Gdynia.