Remoda

 • miejscowość:
  Reda
 • miejsce:
  ul. Długa
 • deweloper:
  Semeko
 • typ zabudowy:
  wielorodzinna
 • metraż:
  36 do 74 m2
 • sprzedaż:
  w trakcie
 • realizacja:
  zakończona
Inwestycja powstaje w otoczeniu domków jednorodzinnych. Przyszli mieszkańcy będą mieli dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej oraz komunikacji - tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Jednocześnie Remoda to miejsce dla osób ceniących spokój i przyrodę i aktywnych sportowo. Blisko osiedla znajduje się Puszcza Darżlubska - idealne miejsce dla miłośników jazdy na rowerze, biegania, maszerowania z kijami nordic walking. Osiedle to także świetny punkt wypadowy na Półwysep Helski. Z ulicy Długiej wyjeżdża się prosto na główną ulicę w kierunku Pucka i nadmorskich miejscowości położonych nad Zatoką.

Osiedle będzie ogrodzone, składać się będzie z 23 zaledwie trzykondygnacyjnych budynków. Między nimi znajdą się miejsca do odpoczynku i spacerów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaaranżowano duży plac zabaw. W obrębie inwestycji zaplanowano lokale usługowe, które znajdą się w budynkach usytuowanych przy wjeździe do osiedla.

Charakteru zabudowie dodają ramy w kolorze białym wieńczące dach i schodzące wzdłuż elewacji. Elegancję i nowoczesność projektu podkreślają szklane balustrady. Kształt dachów nawiązuje do otaczającej osiedle willowej zabudowy jednorodzinnej.

Z każdej klatki schodowej będzie wejście do zaledwie dziewięciu mieszkań. W ramach inwestycji powstaną także mieszkania z antresolą. Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras, a na kondygnacji parterowej dostępne są również mieszkania z ogródkiem. Pod budynkami znajdą się hale garażowe, garaże indywidualne oraz komórki lokatorskie. Oprócz tego na terenie inwestycji znajdą się bezpłatne zewnętrzne miejsca postojowe. Budowa osiedla podzielona jest na etapy.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.

Inne inwestycje dewelopera