Spektrum

Spektrum to nowa inwestycja firmy Euro Styl. Złożą się na nią dwie 18-kondygnacyjne wieże, które powstaną przy ul. Obrońców Wybrzeża na Przymorzu.

W ofercie znajdą się 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania z aneksem kuchennym bądź odrębną kuchnią o powierzchniach od 30 do 100 m kw.

Bryły budynków wyróżniać się będą urozmaiconą elewacją, złożoną m.in. z eleganckich okładzin, a częściowo, na najwyższych kondygnacjach, z przeszklonych fasad.

Na szczycie budynków zaprojektowano zielone dachy, które będą miały wpływ na optymalne gospodarowanie wodami opadowymi na terenie osiedla.

W budynkach przewidziano cichobieżne windy oraz dwukondygnacyjne hale garażowe, na poziomie których, poza miejscami parkingowymi dla samochodów, znajdą się również komórki lokatorskie. W każdym z budynków w strefie wejścia zaplanowano również wózkarnię z rowerownią, zaś w halach garażowych rowerownie wyposażone w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania

Na terenie osiedla powstanie także tor do gry w bule, plac zabaw dla dzieci, wybieg dla psów oraz przepełnioną zielenią strefę wypoczynku.

Budowa pierwszego budynku Spektrum zostanie ukończona w III kwartale 2018 roku.

Inne inwestycje dewelopera