Świętokrzyska Park

Inwestycja powstaje w zielonej okolicy, gdzie jest znacznie spokojniej niż w zatłoczonym centrum miasta. Tereny wokół osiedla świetnie nadają się do rekreacji na świeżym powietrzu. Jednocześnie okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci. Te znajdują się w sąsiedztwie osiedla.

Do centrum można dojechać samochodem, ale dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – w pobliżu osiedla znajduje się przystanek autobusowy i pętla tramwajowa. Wyjazd z Łostowic w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową. Z osiedla szybko wyjechać można także na obwodnicę Trójmiasta, dzięki czemu łatwo poruszać się można po całej aglomeracji.

Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Obwodnicy Trójmiasta, i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija.

W ramach inwestycji powstawały będą pięciokondygnacyjne budynki. Do wszystkich mieszkań przylegają balkony, a do lokali na parterze ogródki do prywatnego wykorzystania przez przyszłych mieszkańców. Pod budynkami powstają hale garażowe skomunikowane z piętrami mieszkalnymi windami. Dla gości przewidziano nadziemne miejsca postojowe. Przestrzeń osiedla zagospodarowana zostanie zielenią, powstanie tam również bezpieczny plac zabaw.

W ramach osiedla powstają kawalerki oraz mieszkania dla rodzin. Część lokali ma antresole , co stwarza dodatkowe możliwości aranżacji.

Pierwszy budynek oddany zostanie we wrześniu 2017 roku, drugi w III kwartale 2018 roku, trzeci na początku 2019 roku.

Inne inwestycje dewelopera