Toruńska 6

Nieruchomość powstała w dzielnicy Działki Leśne, która zapewnia ciszę i spokój w połączeniu z zaletami mieszkania blisko centrum miasta. Znajduje się tu pełna infrastruktura miejska: przedszkola publiczne oraz prywatne, żłobek oraz szkoły podstawowe. Są także sklepy (niedaleko położona jest również największa na Pomorzu galeria handlowa), punkty usługowe, basen, kościół.

Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia z kolei tereny do aktywnego spędzania czasu. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek leśnych pozwala na dostosowanie aktywności do indywidualnych potrzeb.

Położenie nieruchomości nieopodal głównych ciągów komunikacyjnych pozwala w krótkim czasie dotrzeć w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. Przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, dotarcie do przystanku SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana zajmuje kilka minut.

Inwestycja składa się z sześciu apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach, mają one trzy lub cztery pokoje. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony lub taras. Mieszkania czteropokojowe posiadają dwa balkony (z możliwością wyjścia z trzech pokoi bezpośrednio na balkon). Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub na zewnątrz.

Każde mieszkanie posiada swój własny energooszczędny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe.

Inwestycję zaprojektowano w K&M Design.