Trend

Budynek Trend powstanie na Wzgórzu Św. Maksymiliana. To zielona dzielnica, położona blisko zatoki i plaży, a jednocześnie wyposażona w kompleksową infrastrukturę zapewniającą wygodne życie na co dzień. Wszystko jest w zasięgu spaceru: sklepy, kawiarnie i restauracje, urząd miasta oraz renomowane gdyńskie szkoły i przedszkola.

Na Bulwar Nadmorski i pobliską plażę można dojść w kilka minut. Jednocześnie blisko jest las, ścieżki i trasy rowerowe, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niedaleko są korty tenisowe, siłownie zewnętrzne i place zabaw dla dzieci. W bliskim sąsiedztwie inwestycji powstaje także Park Centralny – zielona przestrzeń do rekreacji i wypoczynku.

W budynku powstanie 58 lokali (od dwu- do czteropokojowych) i dwupoziomowa podziemna hala garażowa. Uwagę przykuwać będzie nieszablonowa architektura budynku - zostanie on podzielony na dwie bryły o różnych wysokościach, dzięki czemu wkomponuje się w okolicę. Od strony wschodniej osiągnie on wysokość czterech kondygnacji, przez co współgrał będzie z niską zabudową sąsiedniej strony ulicy. Wyższa część budynku (osiem kondygnacji) nada projektowi charakteru, a z powstałych w tej części mieszkań rozciągał się będzie widok na zatokę, miasto i zieloną Polankę Redłowską. Wielkie przeszklenia okien, przestronne balkony, elegancka elewacja oraz części wspólne wykończone z klasą nawiązywać mają do charakterystycznych dla Gdyni tradycji modernizmu.

Nieruchomość będzie monitorowana, a mieszkańcy korzystać będą z video domofonów. Wszystkie drzwi do mieszkań będą antywłamaniowe, a szczególnie zabezpieczone mają być mieszkania na parterze.

Niezwyczajny nastrój wnętrz tworzyć tu będą ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, wielkie okna, rozległe balkony i tarasy z widokiem na zatokę i miasto. Komfort codziennego życia podnosić będzie winda rozpoczynająca swój bieg w garażu podziemnym, komórki lokatorskie oraz rowerownie.

Projekt inwestycji powstał w pracowni architektonicznej 3m Mariusza Macieja Magda.

Inne inwestycje dewelopera