Villa Soro II

Inwestycja powstała wśród kameralnej zabudowy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Niedaleko od domów znajduje się park z alejkami do spacerowania, jazdy na rowerze, placami zabaw dla dzieci i miejscem do gry w szachy. Można tu dokarmiać kaczki i łabędzie pływające po stawie, spacerować z domowymi zwierzętami.

Ulica Prometeusza jest dobrze skomunikowana z obwodnicą Trójmiasta, szybko można stąd wyjechać na autostradę A1, a także łatwo dojechać do lotniska. W dzielnicy jest także przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, który zapewnia szybki i bezkolizyjny dojazd do centrum Gdańska, jak i Gdyni.

W dzielnicy znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy, restauracje, punkty usługowe, ośrodki zdrowia.

Inwestycja to kompleks dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku Osowa (razem cztery domy). Budynki wyróżnia nowoczesna architektura z dużymi oknami, pomieszczeniami o ponadstandardowej wysokości, doświetleniami w dachu oraz kominkami.

Do domów przylegają tarasy i balkony, a także indywidualne ogrody, które zostały zaaranżowane przez dewelopera i podkreślone subtelnym oświetleniem. Przyszli właściciele korzystać będą z garaży dwustanowiskowych oraz obszernej przestrzeni gospodarczo – piwnicznej.

Projekt budynków przygotował Robert Dębowski z sopockiej pracowni Archistudio.