Voda

Inwestycja powstaje w dzielnicy, która w ciągu ostatnich kilkunastu lat stała się nową, kompletną dzielnicą mieszkaniową Gdańska. Z miejsca, gdzie powstaną budynki szybko dojechać można zarówno do centrum Gdańska (zwłaszcza, że po sąsiedzku powstawać będzie ulica Nowa Bulońska z linią tramwajową) oraz wyjechać w kierunku trójmiejskiej Obwodnicy. Na osiedlu nie brakuje kompleksowej infrastruktury, istnieje także miejskie przedszkole i powstaje nowa szkoła.

Zaletą lokalizacji jest także bezpośrednie sąsiedztwo zagospodarowanego akwenu. Jest on zamieszkiwany przez różne gatunki ptaków.

W ramach inwestycji Voda powstaną dwa siedmiokondygnacyjne budynki. Ich partery częściowo wypełnione będą lokalami usługowymi. W sumie powstanie tu 80 mieszkań z tarasami lub ogródkami - w przypadku lokali na parterze. Architektura budynków inspirowana jest stylem modernistycznych miejskich willi.

W garażu podziemnym oraz na terenie wokół budynków zaplanowano aż 112 miejsc postojowych, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli możliwość zakupu nawet kilku stanowisk do jednego lokalu.

Projekt inwestycji powstał w Pracowni Architektonicznej Nanu Macieja Nagórskiego.