Yarielys Residence

Inwestycja Yarielys Residence znajduje się w centrum Gdyni, w sąsiedztwie głównych arterii miasta a także tętniącego życiem śródmieścia pełnego obiektów handlowych i usługowych oraz lokali gastronomicznych. W okolicy znajdują się widokowe tereny parkowe Kamiennej Góry i plaża miejska z bulwarem nadmorskim, a nieco dalej lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które sprzyjają licznym aktywnościom sportowym.

Niedaleko stąd także na przystanek SKM Wzgórze Maksymiliana oraz dworzec kolejowy. Dla wielbicieli żeglarstwa i sportów wodnych ważna będzie zapewne niewielka odległość od gdyńskich marin, a dla miłośników zakupów ważna może się okazać bliskość dużego centrum handlowego.

Inwestycja to pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z trzema lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem wielostanowiskowym. Znajdzie się tu zaledwie 29 apartamentów dwu- i trzypokojowych, z tarasami lub balkonami. Dostępne będą tu komórki lokatorskie, pomieszczenie na wózki dziecięce i rowery, zielony taras wypoczynkowy od strony dziedzińca oraz oddzielne stanowisko ładowania samochodów elektrycznych w garażu.

Architektonicznie budynek nawiązuje do tradycji z okresu powstawania miasta w okresie dwudziestolecia ubiegłego wieku. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zostanie urządzony minipark.

Budynek został zaprojektowany przez gdyńskie biuro projektowe Biernat Architekci.