Alvarium Opinie o inwestycji

Alvarium

Opinie (27) 1 zablokowana

 • 12k z ametr
  2 lata
  • Żeby tylko (1)
   Ceny od 12 do 20tys M.
   Byłem na spotkaniu, sprawdzone
   Masakra
   2 lata
   • ale chyba już zrozumieli swój grzech pychy ;)
    i poszli po rozum do głowy. Ceny nieco spadły, bo pewnie inwestycja nie sprzedaje się tak, jak prezesi sobie wymarzyli...
    1 rok
 • trochę ich poniosło z tymi 12k za m2 :)
  do tego cena za MP :D :D :D i na końcu lądujesz w wielkim blockhaus C :)
  komedia
  2 lata
 • ponoć są mieszkania, których cena za metr wynosi 16 tys. (1)
  a są też za 20 tys. :D A miejsc parkingowych na pewno nie starczy dla wszystkich, także ich cena...
  rozbawiony
  2 lata
 • Fantazja bez granic
  Bloki między cmentarzem, a ruchliwą ulicą - hałas, smog i co tam jeszcze. Miejsc parkingowych mało, terenów rekreacyjnych zero (no, chyba że cmentarz doliczyć), a cena? Przy mieszkaniu 120m2 to 2.500.000. Słownie - ponad dwa i pół miliona złotych. Biorąc po uwagę, że za te same pieniądze można kupić mieszkanie w Nowym Orłowie (i jeszcze spoooro zostanie), dom jednorodzinny, też w Orłowie, w pełni urządzony, albo w Sopocie pozostaje pogratulować fantazji działowi handlowemu Semeko, developera znanego z ... no właśnie z czego? Bloków w Rumii/Redzie? Serio?

  Rozumiem, że liczą na milionerów z fantazją, ale żeby to kupić to musiałby to być milioner analfabeta bez najmniejszej znajomości rynku, który chce, żeby się z niego kumple śmiali, jak dał się zrobić na szaro. Nie wiem, jak wielu jest ignorantów z takimi pieniędzmi, ale nie sądzę, że wielu.
  Rozbawionycenami
  1 rok
 • od 8 tys. mieszkania (6)
  nie wiem skąd wy ludzie bierzecie te ceny, ale może warto wybrać się do biura w Redłowie zobaczyć i sprawdzić u źródła jak jest z miejscami postojowymi czy cenami za metr.
  ja
  1 rok
  • może teraz i ceny spadły (1)
   jednak nikt nie bierze ich z sufitu... tylko właśnie z kontaktu z deweloperem
   1 rok
  • ja (2)
   Nawet jesli koszt to jedyne 8tys za metr, to i tak ta cena jest chora i dosc malo osiagalna dla przecietnej osoby, ktora tak samo ciezko pracuje jak milioner....
   ja
   1 rok
   • To nie są mieszkania dla przeciętnej osoby. Skąd taki pomysł? To sa mieszkania dla osób majętnych, chcących mieszkać w pasie nadmorskim, z widokiem na lasy, mając blisko do morza, w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli kogoś nie stać nie będzie szukał takich nowych inwestycji w danej lokalizacji a wyprowadzi się do Bojana :) Mi żal tyłka nie ściska, po prostu nie szukam tu mieszkania, ale też nie wylewam toksyn.
    mieszkaniec
    8 miesięcy
    • Ja mam do pasa nadmorskiego trochę dalej z Chwarzna ;-) generalnie to Trójmiasto jest w pasie nadmorskim :-P
     7 miesięcy
  • Byłam, rozmawiałam, ceny horyzontalne, nie ma podziału na położenie mieszkanie, północ południe ta sama cena, wysoko nisko też cena się nie różniła. Mieszkanie, które zaproponowała mi pani - drugie piętro, od północy, 43 m2, 570 tys. byłam latem, może teraz zeszli z cen. Smiech na sali
   1 rok
 • miejscówa jest atrakcyjna to i ceny muszą być atrakcyjne ;) (5)
  Ja zakupiłem w dobrej cenie i to nie na najniższym piętrze, gdzie faktycznie są atrakcyjne ceny. Kwestia rozmowy i zaproponowania coś od siebie żeby uzyskać fajną propozycję.
  Klient
  1 rok
 • Oj Wy ludzie gluptasy,
  1 rok
 • Jakie paskudne bloczydła - jak w Korei!
  I z cenami też przesadzili. A potem się dziwią, że ludzie się wyprowadzają na jakieś Wiczlina czy podmiejskie wsie bo ceny przy głównej trasie nierealne dla zwykłego śmiertelnika. Nie mówię, że mają za bezcen oddawać ale ceny po kilkanaście tysi to jest absurd. Mówimy o Gdyni a nie centrum stolicy.
  10 miesięcy
 • Misterny plan
  Podobno to blokowisko już w nieatrakcyjnej Gdyni ma ściągnąć najbogatszych Werherowian
  Blokowisko nie chce się sprzedać
  9 miesięcy
 • Uwaga na umowy
  Sugeruję mocno przeanalizować umowy deweloperskie pod kątem klauzul uznawanych przez UOKiK za niedozwolone. Jak kupowałem w Redzie było tego bardzo dużo. Prospekt będący załącznikiem do umowy też niewiele ma wspólnego z tym co zostało zrobione.
  Maruder
  9 miesięcy
1

Twoja opinia

zamknij

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat