Centrum Opinie o inwestycji

Centrum

Opinie (9)

 • jakieś doświadczenia? (4)
  zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. jakieś opinie odnośnie dewelopera? jakość wykonywanych prac? podejście do klienta? nie jest zbyt dobrze znany na naszym rynku... no i zastanawiam się nad ceną czynszu?
  nn
  3 lata
  • opinia
   Wrazenia ze wspolpracy pozytywne, odpowiednie podejscie do klienta, swoboda w mozliwosci wprowadzania zmian aranzacyjnych. Wykonczenie w ukonczonych inwestycjach na wysokim poziomie, czesci wspolne urzadzone z gustem. Polecam.
   nn
   3 lata
  • Nie wiem jak z wykończeniem i czynszem ale podejście do klienta naganne. Zmiana reguł gry w trakcie jej trwania. Przy rezerwowaniu lokalu wszystko ok, następnego dnia telefon, ze lokal został sprzedany komuś innemu. Po poinformowaniu dewelopera, ze bede sie konsultował z prawnikiem nagle okazuje sie, ze zmieniają rozkład lokali bo wcześniej go nie przemyśleli. Słowem kłamią i kręcą juz na początku.
   Rozczarowany
   3 lata
   • Nikt ich jeszcze nie podal do sadu, kombinuja jak zwykle w Polsce.
    Czas na prawo i sprawiedliwosc, radze sie opamietac.
    Grymasny klient w kolejce.....
    2 lata
  • Re: jakieś doświadczenia?
   Za sześć miesięcy odbieram mieszkanie na IArmii Wojska Polskiego w Gdyni(deweloperAB) nie mam zastrzeżeń
   Grazyna
   2 lata
 • Opóźnienie (2)
  Inwestycja chyba złapała spore opóźnienie? Miała być gotowa w 2kwartale, a póki co daleko w tyle.
  Gdy
  1 rok
  • 5 m-cy opóźnienia!!! (1)
   Inwestycja wciąż nie oddana do użytkowania. Mija 5 miesiąc, a mieszkańcy nie mogą się wprowadzać. Deweloper w tym czasie wysłał jedno pismo i nie informuję o prawie niczym, a jak już informuje to i tak ciężko wierzyć, bo to się ma nijak do rzeczywistości. Kupiłam mieszkanie z nadzieją, że na boże narodzenie będziemy mogli być w nowym miejscu, a tu daleka droga. Czy są tu inni mieszkańcy?
   jk
   1 rok
   • Kupiłam mieszkanie na Stefana Batorego. Jestem zadowolona z kontaktu i pomocy BMC. Opóźnienie było spore, bo ponad 6 miesięcy.
    Dobre materiały wykończeniowe ( szkoda tylko, że ekipy adaptacyjne tego nie szanują i codziennie widzę nowe rysy i obtarcia na ścianach klatki schodowej)
    Punkt jest super, a mieszkania ciche. Drewniana stolarka, potrójne szyby.
    Magdalena
    8 miesięcy
 • Polecam BMC
  Polecam tego dewelopera. Jakość dobra. Materiały dobre. Usuwają wszelkie usterki bez problemu. Dobry kontakt z biurem szczególnie z Panią Anią.
  Byk
  8 miesięcy

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii