Chmielna Park Opinie o inwestycji

Chmielna Park

Opinie (19) 3 zablokowane

 • Cp
  Bardzo ladna inwestycja
  Jz
  9 lat
 • Bardzo ładna i szkoda, że odpowiednio droga inwestycja.
  Już proponuję grę w LOTTO
  jacek
  9 lat
 • ciekaw jestem, czy zieleń wokół inestycji będzie własnie tak wyglądała jak na załączonym projekcie... szkoda, że z projektem tylko budynek się zgadza :(
  Karol
  8 lat
 • Zielen
  Pracuje na budowie tego obiektu i wiem ze donice pod owe drzewa sa czy jednak bedzie tak zielono ^^ nie wiem :D
  7 lat
 • Re: Chmielna Park (2)
  Czy termin użytkowania wieczystego, który upływa niedługo bo w 2035 roku nie będzie się wiązał albo z koniecznością przekształcenia tego prawa, olbrzymim kosztem ( wydatkiem wspólnoty mieszkaniowej), w prawa własności nieruchomości na których stoi budynek/ki ( w których to część mieszkań już wstępnie sprzedano) albo ze znaczną podwyżką opłat z tytułu wieczystego ???
  PP
  6 lat
  • użytkowanie wieczyste na 20 lat ?
   śmiech mnie ogrania

   to jakiś haczyk
   6 lat
  • W akcie notarialnym zapisane jest ze deweloper zaplaci za przedluzenie uzytkowania wieczystego o kolejne 80 lat, ale dopiero po sprzedaniu wszystkich lokali.
   Quras
   4 lata
 • Dobrze że zrezygnowali z budynku w kształcie suszarki, zupełnie tam nie pasował...
  6 lat
 • Super
  Inwestycja na 5 - lokalizacja z dobrą perspektywą, fajna nowoczesna architektura, funkcjonalnie rozplanowane mieszkania (zwłaszcza te większe), klimat Wyspy Spichrzów i fantastyczne widoki z okien. Ceny - znośne. Świetna lokata kapitału.

  Mam tylko nadzieję, że Inpro wybudowało to solidnie, no i że kanał Motławy będzie co jakiś czas oczyszczany.
  mieszkaniec - zadowolony
  6 lat
 • odradzam (1)
  Wynajeliśmy z żoną i dzieckiem apartament na tydzień w tym budynku. Było gorzej niż okropnie. Inni mieszkańcy lub turyści imprezowali do 3 lub 4 w nocy. Dziecko nie mogło zasnąć. Prosiłem ochroniarza o zwrócenie im uwagi, w końcu od tego jest, ale on w opryskliwy sposób stwierdził, że to nie jego obowiazek, jak cokolwiek innego, bo klatki schodowe i windy są dość mocno poniszczone i BARDZO BRUDNE. Apartament nie był tani, ale i tak wyjechaliśmy czwartego dnia, bo w tych warunkach nie dało sie wypocząć. Trochę współczuję ludziom którzy kupili tam mieszkanie, jest tam straszny hałas i brud.
  niezadowolony ze zmarnowanych wakacji
  5 lat
  • Nowo powstające osiedle to nie miejsce na wakacje :P
   Jak chcecie odpocząć lepiej wybierzcie hotel albo pensjonat. Mieszkańcy też nie lubią turystów na osiedlu, bo przyjeżdzają na dwa dni i w ogóle nie szanują osiedla ani panujących tam zasad.
   4 lata
 • Z punktu widzenia mieszkańca TRAGEDIA (1)
  Największym problemem budynku jest powstająca obok dalsza część inwestycji. Prace prowadzone są od godziny 6 do 22. Poziom hałasu typowy to ok 52 decybele, a kiedy pracuje koparka powyżej 60. W takich warunkach nie da się żyć - odradzam kupującym i wynajmującym

  Inny problem to ulica chmielna w tragicznym stanie - przejechać samochodem nieprzyjemnie, a przejść jeszcze gorzej, zwłaszcza w nocy kiedy dziurawa, krzywa droga jest zupełnie nieoświetlona. Po godzinie 19 mąż musiał po mnie przychodzić na przystanek, bo sama bałam się przez te ruiny wracać.
  5 lat
  • Naprawdę mierzyłaś ten poziom hałasu???? Widziałam że robotnicy przekładają na nowo kostkę brukowa więc stan nawierzchni poprawi się w ciągu kilku dni.
   Beti
   4 lata
 • Jedna z najlepszych inwestycji w Trójmieście!
  Bliskość wody i zabytków sprawia, że aż chcę się wyjść z mieszkania, niby samo centrum Gdańska, a cicho, zielono i spokojnie. Do Neptuna idzie się mniej niż 10 minut, a na starówce nie sposób się nudzić. Okolica jest doskonale skomunikowana - 5 minut do SKM Śródmieście. Jak otworzą Granarię i Forum Gdańsk to właściwie wszystko będzie pod domem.
  Ania
  4 lata
1

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii