Gardenia Opinie o inwestycji

Gardenia

Opinie (28) 4 zablokowane

 • Miernota (2)
  Ludzie tylko nie ten deweloper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Damian
  8 lat
  • Dlaczego trojmiasto.pl
   nie usuwa hejtowskich wpisów?
   oczyśćmy życie publiczne
   4 lata
  • Właśnie oglądałem i masz rację.
   Mieszkania zrobione zgodnie ze sztuką ale po kosztach. Niska jakość wykończenia bije w oczy. Może niektóre rzeczy ładne, ale niskiej jakości i pewnie po nie długim okresie będą wymagały wymiany.
   Zabor
   3 lata
 • jestem ogólnie zadowolony, ale...
  wszystko wykonane dość nowocześnie (fotokomórki na klatkach, winda do piwnicy, elegancje ławki, plac zabaw, kosze na śmieci, ukryty śmietnik, parking dla gości,...)
  bardzo solidnie wykonane same mieszkania, drzwi podłogi..
  nie było problemu także z odbiorem mieszkania i poprawkami


  Mam tylko poważne zastrzeżenie co do ogradzania osiedla:

  To osiedle zamknięte, a deweloper jedyną bramkę, przez którą mogą przejść goście używając domofonu znajduje się dokładnie pod drugiej stronie osiedla od parkingu, także listonosz, kurierzy, a przede wszystkim goście muszą obejść całe osiedle, aby zadzwonić do domofonu, przejść przez płot, albo zadzwonić do nas, abyśmy sami zeszli i ich wpuścili używając klucza, paranoja!

  Wstawiono płot o wysokości 1m, który nie zapobiega kradzieżom, bo można swobodnie przejść przez płot, czy podać tv złodziejowi czekającemu za bramą, z drugiej strony nie ma klamek w furtkach, aby można było wejść swobodnie, trzeba zawsze używać klucza,
  zatem dobrze się na przyszłość zdecydować:
  - nie dajemy klamek i robimy porządny płot,
  - robimy 1m płot i dajemy swobodę wejścia,

  kompilacja 1m płot + antywłamanie nie działa

  deweloper na prośbę o wyjaśnienie i rozwiązanie problemu "domofon, a parking po drugiej stronie osiedla" odpowiedział,
  że zgodziliśmy się na taki plan i ew. możemy sobie to zmienić na własny koszt
  kudel
  8 lat
 • zamknięte / otwarte osiedle...
  Budynki jakościowo są naprawdę dobrze zrobione. Nie mieliśmy większych usterek, oprócz takich typowych, które się zdarzaj. Trzeba było podregulować zawiasy w oknach. Budynek zaprojektowany nowocześnie, schludnie, bez niepotrzebnych udziwnień.

  Projektantowi budynku daje ocenę 5-

  Ale projektantowi przestrzeni osiedla, daje 3-....
  Osiedle zaprojektowane było z myślą o ewentualnym "zamknięciu". Ale metrowe płoty raczej nikogo nie zatrzymają. Samej zdarzyło mi się przechodzić przez płot, bo zamarzły zamki w furtce lub najzwyczajniej zapomniałam klucza. A nadmienię, że główna furtka osiedla z domofonem i możliwością wejścia bez klucza jest po dokładnie przeciwnej stronie osiedla. To samo z gośćmi... Parking dla gości jest po jednej stronie osiedla, a furtka z domofonem po drugiej. Po za tym oczywiście Ekolan nie pofatygował się naprawić bubla, chociażby oznakowaniem, gdzie znajduje się domofon.... Logistyka na osiedlu jest do kity i kończy się tym, ze goście nigdy nie wiedza którędy maja wejść na teren osiedla.
  A mieszkańcy nie mogą się dogadać o zamykanie furtek....
  magda
  8 lat
 • warmia (2)
  fajne miejsce do zamieszkania
  7 lat
 • A mi się podoba
  7 lat
 • super osiedle - tylko ogrodzenie (2)
  zgadzam się w pełni z komentarzami powyżej... mieszkania są bardzo dobrze zrobione i z nimi nie ma jakichkolwiek problemów, ale ogrodzenie jest fatalne... Ekolan zrobił wszystkich w " balona" to ogrodzenie nie sprawdza się, a tylko utrudnia życie... ale tak jest jak się zaufało deweloperowi i do końca nie sprawdziło się jak te ogrodzenie miało wyglądać...

  kolejnym minusem są tragicznie małe miejsca parkingowe (płatne)

  niestety można "pluć tylko sobie w brodę" - info dla kogoś kto chce coś kupić od ekolanu sprawdzajcie naprawdę wszystko nawet to ile cm ma płot;)
  wujdobrarada
  7 lat
  • Re: super osiedle - tylko ogrodzenie (1)
   przez każde ogrodzenie panowie w dresikach przeskoczą, i czy płot będzie miał 1m czy 2 m to kwestia 5 s więcej na jego pokonanie. Jedyne przed czym chroni taki płot to sąsiedzi z psami i dzieci sąsiadów.
   qpa
   7 lat
 • lokatorka
  Miejsce godne polecenia. Nowoczesne osiedle robiące wrażenie. Ciekawa bryła sama w sobie, dodatkowo z zielenia komponuję się super a zimą gdy jest śnieg osiedle wygląda jak lodowa kraina. Łatwa komunikacja, łatwy dojazd do osiedla.
  Z czystym sumieniem można powiedzieć, że to jest trafiony wybór oraz dobrze zainwestowane pieniądze.
  iza
  7 lat
 • Przyjemne mieszkanie
  Na osiedlu meszka się bardzo przyjemnie i wygodnie. Odbiór mieszkania bez żadnych większych zastrzeżeń .Dobra komunikacja. Dostępność do sklepów , banku, szkoły, przedszkola, aptek i marketów. Minusem jest ogrodzenie i źle opracowana infrastruktura miejsc parkingowych.
  mieszkaniec
  7 lat
 • :)
  Jestem bardzo zadowolona z mieszkania na tym osiedlu. Nie mam większych zastrzeże poza wcześniej wspomnianym niskim ogrodzeniem.

  Polecam :)
  M.
  7 lat
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii