Harmonia Oliwska i Opacka Park Opinie o inwestycji

Harmonia Oliwska i Opacka Park

Opinie (33)

 • O, losie!
  Ceny zwalają z nóg przeciętnego Kowalskiego. Ale jeśli ktoś lubi sąsiedztwo cmentarza i najruchliwszej ulicy w Trójmieście, to niech płaci te bajońskie sumy temu cholernemu deweloperowi, od którego nigdy nic bym nie kupił, nawet za pół tej stawki
  3 lata
  • "jeśli ktoś lubi sąsiedztwo cmentarza " lepszy cmentarz od wrednych roszczeniowych sasiadow...zapamiętaj ze, umarli już cie nie skrzywdzą i zawsze zachowują się poprawnie, tego nie można o żywych powiedzieć.
   to ja mowilem wacław jażąbek
   2 lata
  • Nieprzeciętny Kowalski
   A kto powiedział, że ma tam mieszkać przeciętny Kowalski?
   9 miesięcy
 • Czy to na pewno ... (2)
  ... ulica w polskim mieście? Wizualizacja zawiera wyłącznie angielskie nazwy sklepów, biur i instytucji! Wstydzimy się ojczystego języka, czy po prostu tak zgłupieliśmy, że małpujemy Zachód? Gdzież słynne hasła: "Polak potrafi!", "Dobre, bo polskie!" ...? Podobno staramy się budować polską markę w świecie?! W jaki sposób? Zapominając własnego języka w gębie?!
  emer54
  3 lata
  • Znalazł sie patriota :)
   2 lata
  • Progamy do projektowania
   Po prostu programy do projektowania zawierają elementy w języku angielskim. Nie ma nakładek dla każdego języka z osobna. Pamiętaj, że to jedynie wizualizacja, której zadaniem jest pokazanie potencjału miejsca.
   render
   1 rok
 • Nawet podawanie cen netto za metr kwadratowy nie uratuje tej inwestycji. Nie wiem czy szanowny deweloper znajdzie wystarczająco dużo chętnych na zamieszkanie na osiedlu, które będzie placem budowy do 2021 (przy dobrych wiatrach). Dlatego zamiast cieszyć się bliskością parku oliwskiego przyszli mieszkańcy będą mogli zgłębiać tajniki sztuki budowlanej w trakcie budowy sąsiednich budynków.
  Poza tym zachęcam potencjalnych nabywców do przyjrzeniu się planowi zagospodarowania całego osiedla. Przy takim usytuowaniu i zagęszczeniu bloków ceny dochodzące do 10 tys.zł nie mają żadnego uzasadnienia.
  Ostatnia sprawa to aneksy. Jak sama nazwa wskazuję aneks to tylko namiastka kuchni, której w 'apartamencie' nie powinni zabraknąć.
  Piotr
  3 lata
 • I to wszystko w tym urokliwym miejscu przy Opackiej, gdzie były kiedyś ogródki działkowe?
  Ta "dominanta" 40 metrów przygwoździ całą Oliwę do ziemi. Braku poczucia ładu przestrzennego nie gratuluję projektantom. Pomysłu, aby istniejące tam dziś zadrzewienia (miejsce gniazdowania wielu gatunków ptaków) w całości zamienić na beton, chamski trawnik z rolki, ordynarną kosodrzewinę obsypaną korą i jeszcze bardziej chamskie świerki przy elewacji - tym bardziej.
  mieszkaniec Oliwy
  3 lata
 • opinia o inwestycji (1)
  Wycofalem sie z zakupu mieszkania w tym mrowisku , budynki wygladaja jak biurowce, zwaliste wielkie kloce , bez finezji i uroku.

  I jeszcze jedna bardzo wazna sprawa ma tam powstac ul. Nowa Opacka dwu kieronkowa ulica laczaca ul. Grunwaldzka z ul. Czyzewskiego ma ona rozladowac korki w starej Oliwie

  Oczywiscie to sa moje subiektywne
  kryzys
  2 lata
  • ciag dalszy
   Jest to tylko moja inwidualna opinia i moje wewnetrzne odczucia

   Tyle opini co ludzi

   Ta inwesrycja posiada tez wiele zalet umiejscowienie park , oliwa , wezly komunikacyjne ,
   kryzys
   2 lata
 • Nowa Opacka (1)
  W planach ul. Nowa Opacka ma być jednokierunkowa
  GOŚĆ
  2 lata
 • Szkoda (1)
  Generalnie ciekawe miejsce dla tych, którym nie przeszkadza zgiełk miasta. Blisko tereny zielone i park, no i centrum miasta ALE:
  Kto to projektował? Architektura bardziej przystaje do Szadółek, choć i tam można zauważyć wiele bydynków z większym polotem projektowanych. To jest jakiś koszmar, betonowe, ordynarne kloce , architektura czasów Gomułkowskich. Szkoda, że bezpowrotnie zeszpecą okolicę z potencjałem. Co do ceny, to gratuluję deweloperowi poczucia humoru.
  Pysio
  2 lata
  • Re: Szkoda
   Z czasami Gomułki ta inwestycja nie ma nic wspólnego. Największy feler tych mieszkań to aneksy kuchenne. Ale teraz taka moda. Za to I etap już w zasadzie wyprzedany. Miejsce fajne, budynki nienajgorzej się prezentują. Cena...w Garnizonie już jest wyraźnie drożej.
   obserwator
   2 lata
 • Osiedle socjalne
  Miało być luksusowo - sądząc po cenach - a wyszło osiedle soclajne - patrząc na zdjęcia z realizacji.
  Komunalne mieszkania w Niemczech lepiej się prezentują, no i oferują więcej przestrzeni wokół budynku.
  Piotr
  2 lata
 • Jak można zmarnować taką lokalizację tak kiepską architekturą? (1)
  1
  1 rok
 • I etap oddany do użytku. Można się przespacerować, osiedle nie jest zamknięte.
  Wyszło naprawdę nieźle. No i ta lokalizacja!
  BK
  1 rok
  • II i III etap prawie wyprzedany. Ceny jak na Gdansk rozsądne. Wiem bo sprawdziłem chyba wszystkie inwestycje na rynku pierwotnym. Lokalizacja - chyba lepiej cieżko trafić pracując w obc. mieszkania z widokiem na Park są rewelacyjne.
   Piotr
   1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii