Oro Opinie o inwestycji

Oro

Opinie (9)

 • Kosmiczne ceny
  Pułap 12 000 zł / m2 za duże mieszkania robi wrażenie. Tylko szkoda, że negatywne. Dotychczas takie ceny były rezerwowane dla atrakcyjnych lokacji w bliskim sąsiedztwie zatoki.
  Gdańszczanin
  11 miesięcy
 • wow cena
  trzeba przyznać ,że ceny z kosmosu . Lokalizacja nie jest aż tak dobra .
  na rynku nieruchomości jest naprawdę wariactwo cenowe.
  hej
  10 miesięcy
 • Boiska! (2)
  Przyszlym mieszkancom proponuje wybrac sie raz wieczorem na teren przyszlej budowy:-) boiska sa czynne do 22 i non stop ktos na nich gra, przy wlaczonych swiatlach jupiterow. Deweloper jawnie szuka frajerow i zamiast zaprojektowac parking od strony boisk zeby zminimalizowac uciazliwosc to uznali chyba, ze wszystko sie sprzeda. Czas pokaze kto jest madrzejszy - ludzie czy deweloper.
  John
  9 miesięcy
 • Budują slamsy. Zamiast infrastrukturę , basen , boisko, park to mieszkania
  dla tutejszych mieszkańców nie starcza tych tzw. atrakcji a co dopiero dla przyjezdnych. Kołchoz i tyle. Nawet na Zaspie za komuny były jakieś zieleńce, boiska odstępy między budynkami a teraz załadują tych wszystkich ludzi w jedno miejsce. Park w Oliwie będzie wyglądał jak Grunwaldzka w szczycie. Ciekawi mnie jaki głąb jest urbanista miejskim.
  Greg
  8 miesięcy
 • przepraszam ale architektonicznie
  to totalny gniot! po najmniejszej linii oporu, wypchane metry zawalone styropianem, blok, którego architekt powinien się wstydzić. patrząc na poprzednie inwestycje BMC, ta to jakaś porażka.
  2 miesiące
 • Najlepsza lokalizacja
  5 minut do lasu, 5 minut do skm, awf piękny teren na spacery z dziećmi mnóstwo ławek. Sam wychowałem 3-ke dzieci na AWFie. Cisza i spokój wieczorem. Plaża blisko, Sopot blisko. Najlepsza lokalizacja.
  2 miesiące
 • Bardzo mila obsługa przy zakupie.
  BMC Przy odbiorze pełna olewka.
  Opóźnienia w realizacji.
  Generalnie radź sobie pan sam.
  Klient BMC
  1 miesiąc

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii