Osiedle Jabłoniowa Opinie o inwestycji

Osiedle Jabłoniowa

Opinie (24) 1 zablokowana

 • Inwestycja pełna nadzei (2)
  Na razie wygląda wszystko ok - mowa o planach.
  Lokalizacja beznadziejna. Infrastruktury brak - nie ma przystanku, sklepu, chodnika do najbliższego przystanku lub sklepu, czegokolwiek. Architektura naprawdę w porządku - bloczki, choc spore, wyglądają dobrze, mieszkania fajnie rozplanowane. Ceny - w porównaniu z konkurencją i biorąc pod uwagę standard wykończenia - zdecydowanie najlepsze. Co do jakości jeszcze się okaże - na razie jest ok.
  rama
  9 lat
  • Re: Inwestycja pełna nadzei
   przystanek będzie dokładnie koło tego osiedla, widziałam plany
   necka
   8 lat
  • Inwestycja pełna nadzei
   Inwestycja pełna nadzei, ale kto to wie czy deweloper się wywiąże z planów. Strasznie daleko od Centrum zwłaszcza autobusem.
   KM
   7 lat
 • hmm
  Lokalizacja straszna. O infrastrukturze nie wspomnę. To że planują coś tam poprawić to 2013 czy któregoś nie znaczy że tak się stanie. W związku z powyższym mieszkania powinny być o połowę tańsze.
  owal
  9 lat
 • MAM nadzieję, że za 10 lat będzie lepiej :( (4)
  Długo się wahałem aby tą opinie napisać, mam nadzieję, że inni nie popełnią podobnego błędu. Osiedle jest fatalne, fatalna infrastruktura a raczej jej brak, mega długie stanie w korkach, do parcy na 7.00 wyjeżdżam 0 5.40 (gdańsk gł.), no i te ekologiczne dodatki SMRÓD z SZADÓŁEK, nie polecam dla małych dzieci i alergików i cudowne samoloty. Trzeba było wziąć wiekszy kredyt i kupić chatę gdzie indziej. Mądry Polak po szkodzie. A kredycik...na 25 lat po 2,5 tys :( :( :(.
  Paweł
  8 lat
  • Re: MAM nadzieję, że za 10 lat będzie lepiej :(
   a skąd wiesz jak tam się mieszka skoro mieszkania do odioru sa dopiero we wrzesniu?
   karolina
   8 lat
  • Co ty opowiadasz
   Pewnie w ogólnie nie mieszkasz na Jabłoniowym a piprz.sz trzy po trzy.
   Wygląd i architektura osiedla jest naprawdę świetna. Wykończenie dobre może w pewnych przypadkach średnie. Zdarzają się pęknięcia i źle pomalowane miejsca.
   Dojazd komunikacją miejską TRAGICZNY. Brak wiaty przystankowej i autobusy jeżdżą co pół godziny w najlepszych godzinach, a później to już tragedia. Brak chodników łączących osiedla w pobliżu. Samoloty??? latają zupełnie obok. Nad JAsieniem i Auchan ale nie nad JAbłoniową. SMród JEST, ale czasem i częściej zdarza się na kowalach i w stronę fashion house niż w stronę jabłoniowej i jasienia.
   Nygus
   6 lat
  • Wygląda na komentarz konkurencji
   A poza tym zanim się kupi mieszkanie trzeba się zastanowić. A nie odreagowywać swoją frustrację na forach...
   Roamn
   6 lat
  • Re: MAM nadzieję, że za 10 lat będzie lepiej :(
   Jak czytam taką szmirę, to żal mi płakać. Jak w ogóle można wziąć kredyt na mieszkanie i utrudniać życie nie tylko sobie, ale i swoim dzieciom.
   Mieszkaniec
   4 lata
 • niezle
  moze byc ...
  as
  8 lat
 • Szadolki-nieeeee!!!
  sejsmik
  7 lat
 • super cena do lokalizacji
  Super cena jak na Gdańsk, ładna zabudowa, przystanek autobusowy obok bloków, dojazd do Armii Krajowej 2 minuty i stamtąd do Gdańska 6 km, a do Auchan 4 km, lokalizacja jak na tą cenę to super, w pobliżu budują się dwa duże obiekty użytkowe (w ROBYG-u i w ORLIM GNIEŹDZIE ), gdzie będzie sporo sklepów, samoloty latają wszędzie, a na Szadółkach jest awaria do końca 2012, w pobliżu porządna szkoła na Jasieniu, ośrodek zdrowia itp. uważam więc, że super osiedle za rozsądną cenę, jesteśmy zadowoleni z zakupu, wolę to miejsce 1000 razy niż te wszystkie osiedla położone przy Świętokrzyskiej, Niepołomickiej itp, z których dojazd do Gdańska zajmuje 1 godzinę lub czasami nawet dłużej ...
  Pawo
  7 lat
 • Hmm miałem zamiar kupic tam mieszkanie, byłemm tam niedawno i cieszę się, że zdecydowałem się na inną lokalizację.
  Blisko ulicy, niestety śmierdzi z Szadołek, infrastruktura na 1 :/
  xxx
  7 lat
  • Re: JA POLECAM
   Wcześniej mieszkaliśmy na Chełmie i tez czasami smród dochodził z Szadółek. Ja tez polecam to osiedle super się mieszka wszędzie blisko jedyny fakt co mnie denerwuje to te autobusy mogły by jeździć częściej. Czynsz jak na zimę uważam, że jest niski w porównaniu do niektórych osiedli.
   marta
   7 lat
  • Re:Aha....
   Jak pan nie zauważył infrastruktura jest taka, dlatego że cały czas budują te osiedle
   Mieszkaniec
   4 lata
 • Ja uważam że nie ejst najgorzej
  Przystanki są ale autobusy dwa na godzinę i tylko w stronę Gdańska, więc trzeba być zmotoryzowanym. Fakt czasami czuć zapachy z Szadółek, ale gdzie ich ostatnio nie czuć nawet na Morenie pachnie fiołkami z Szadółek. Myslę, ze dobry zakup w rozsądnej cenie zwłaszcza dla osób samotnych bądź małżeństwa nie mogących wziąść większego kredytu
  ktoś
  7 lat
 • Jest ok
  Mieszkam od 3 miesięcy i jest ok, wszystko dookoła jest póki co w budowie, blisko przedszkole, niebawem sklepy, na start trzeba mieć auto, autobusy kursują raz na godzinę ale z postępem i czasem wszystko pójdzie do przodu, cicho i spokojnie, układ mieszkań dobrze rozplanowany, zapachy z szadółek czasami czuć delikatnie - efekt awarii, ma być znacząca poprawa, jak wyżej na morenie i chełmie, ujeścisku również czuć więc to wina wysypiska. Zakup za dobrą cene. Osiedle godne polecenia
  7 lat
1

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii