Przemyska Opinie o inwestycji

Przemyska

Opinie (6) 1 zablokowana

 • przedsiębiorca (4)
  Szkoda tylko że te otoczenie... w każdym razie, ktoś ma jakieś pozytywne opinie o tym deweloperze? Wyczytałem trochę krytycznych uwag pod ich adresem.
  1 rok
  • Najlepiej proszę pojeździć i obejrzeć zrealizowane inwestycje i popytać właścicieli lokali. Negatywne opinie głównie dotyczą jakość użytych materiałów. W dużej mierze są wybierane najtańsze rozwiązania np. drzwi wejściowe do lokalu. W jednym budynku w Gdyni musiano rozbudować klatkę schodową bo straż pożarna nie chciała dokonać odbioru ;) Standard wykończenia mocno ogólnikowy znajdzie Pan na stronach inwestycji.
   1 rok
  • Re: przedsiębiorca
   Dziki gratis.
   Benek
   1 rok
  • Otoczenie jest bardzo ciche czyli spokoj i duzo zieleni.kupilismy jedno z mieszkan w tym budynku.Mysle ze bedziemy zadowoleni mieszkajac w tym ciekawym miejscu.Jesli zas chodzi o firme ktora buduje nasz dom to jedyne co moge powiedziec to same pozytywy.buduja solidnie i zgodnie z chormonogramem.Nie ma zadnych opoznien i komplikacji.
   1 rok
 • Ostatnio tam przejeżdżałam i...
  wygląda całkiem fajnie. Przede wszystkim nie straszy tak jak niektóre nowe budynki. Fajnie, że coś się tam zmienia. Jak dla mnie duży plus za wygląd budynku
  1 rok

Twoja opinia

zamknij
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii