Wielki test zabawek w Gdańsku

15 czerwca 2019 (artykuł sprzed 1 roku)
as

Znani i lubiani przez setki tysięcy dzieci w Polsce youtuberzy, pojawili się w sobotę w gdańskiej galerii handlowej podczas wydarzenia "Wielki Test Zabawek". Aga i Paweł, których łącznie w serwisie Youtube obserwuje już ponad 680 tys. osób, swoje najbardziej popularne filmy z internetu przenieśli do świata rzeczywistego.Wydarzenie zapowiadaliśmy w naszym cyklu planuj tydzień oraz w kalendarzu imprez

Miss Aga i Paweł Malinowski to youtuberzy, którzy na co dzień zajmują się testami zabawek. Ich filmiki, które trafiają do serwisu Youtube, ukazują tzw. unboxing, czyli rozpakowywanie zabawek, często także ich test.

Na zaproszenie Galerii Metropolia Aga i Paweł przyjechali do Gdańska, by wspólnie na oczach setek dzieci przeprowadzić testy na żywo.

- Przyjechaliśmy na wydarzenie, bo nasze córki uwielbiają tych youtuberów. Czasy się bardzo zmieniły i dzieci mają innych idoli niż my w ich wieku. Jednak uważam, że to co robią Aga i Paweł jest dość interesujące - nie robią przy tym nikomu krzywdy jak inni youtuberzy czy patostreamerzy, o których tyle się mówi - mówiła pani Agnieszka.
Miss Aga i Paweł Malinowski na żywo rozpakowywali i testowali jedne z najpopularniejszych zabawek m.in. Lost Kitties, Littles Pet Shop, Shopkins oraz SuperZigns. Dodatkowo na terenie galerii w trakcie wydarzenia dzieci mogły skorzystać z czterech stref zabaw: slimów, gdzie najmłodsi rozciągali masy plastyczne, strefy piasku kolorowego i kinetycznego, a także stref gier planszowych i klocków.

- Nie spodziewałem się, że będzie tutaj aż tyle dzieciaków. To pokazuje tylko, jak silny jest dzisiaj internet, a w nim youtube. Moje maluchy są zachwycone, jest dużo atrakcji i chyba szybko dzisiaj nie wrócimy do domu - śmiał się pan Marcin.

Miss Aga - w wirtualnym świecie znana youtuberka oraz gamerka. Wcześniej specjalistka od League of Legends, Pokemon Go i wielu, wielu innych gier. Aktualnie tematyka jej kanału to głównie testy i unboxingi najpopularniejszych i najnowszych zabawek, który obserwuje ponad 360 tys. widzów. Cyfry mówią same za siebie. Jest jedną z niewielu, która wyznacza trendy wśród dzieci.

Paweł Malinowski - niekwestionowany autorytet w świecie rozrywki dla dzieci. Na swoim kanale w interesujący sposób opowiada o wadach i zaletach oraz prezentuje działanie różnych zabawek. Zarówno dzieci, jak i rodzice przed decyzją o zakupie mogą przyjrzeć się na kanale Pawła mechanizmom działania zabawek. Kanał Pawła rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, zyskał już ponad 260 tys. followersów. Jego najpopularniejsze filmiki trafiają do ponad. 1,5 mln. odbiorców youtube

as