Już otwarty AirSpace - kosmiczny park zabaw w Gdyni

17 września 2019 (artykuł sprzed 2 lat)

Pamiętacie, gdy będąc dziećmi marzyliście o zostaniu astronautą i podróżach w kosmos? Stworzyliśmy miejsce, w którym spełniają się dziecięce fantazje o sięganiu do gwiazd i odkrywaniu odległych galaktyk. Zapraszamy do AirSpace - największego dmuchanego centrum rozrywki w Polsce.Stworzyliśmy obiekt, który sprawia, że kosmos jest na wyciągnięcie ręki. Miejsce, w którym dzieci spędzą czas na zabawie połączonej ze zdobywaniem wiedzy, a każdy uzyska licencję astronauty i odbędzie niezapomnianą podróż do gwiazd.

Zbudowaliśmy dmuchany park, w którym na powierzchni 1500 m kw. udostępniliśmy małym astronautom kosmiczne skocznie i zjeżdżalnie, tory przeszkód, galaktyczne trampoliny, rakiety wspinaczkowe, elektroniczną strzelnicę i wiele innych atrakcji. Mamy również miejsce dla najmłodszych adeptów szkoły kosmicznej: specjalną strefę, w której podobne atrakcje dostosowaliśmy do możliwości i potrzeb dzieci w wieku 2-3 lat.

To nie wszystko. Wyobraźcie sobie miejsce, w którym zabawa smakuje najlepiej i w którym każde dziecko jest szczęśliwe. Taki jest właśnie AirSpace, a kosmiczne urodziny to coś, o czym marzą najmłodsi, a my te marzenia spełniamy.

Zabierzemy dzieci w ten szczególny dzień, w podróż w najodleglejsze zakątki galaktyki. Będziemy zdobywać nowe umiejętności i wiedzę, a wszystko podczas doskonałej zabawy. W takim miejscu urodziny każdego dziecka będą niezapomnianym przeżyciem. Dzieci odbędą szkolenie astronauty i przygotują się do lotu w kosmos. Spędzą dwie godziny na świetnej zabawie, połączonej z odrobiną nauki, wciąż jednak pamiętamy, że to ich święto, a radość i zabawa są wtedy najważniejsze.

Naszą misją jest również urozmaicenie zajęć przedszkolnych oraz uzupełnienie szkolnego programu nauczania. Pod czujnym okiem animatora, łączymy świetną zabawę z warsztatami, podczas których dzieci, poprzez zabawy manualne, wykorzystując pomoce dydaktyczne, uzyskają niesamowitą porcję wiedzy. To czas, który dzieci spędzą w świecie zabawy i nauki, na rozwijaniu sprawności, umiejętności i zainteresowań. Każde dziecko uzyska licencję astronauty i odbędzie wirtualną podróż, odkrywając krańce naszej galaktyki.

Zapraszamy na ul. Wendy 7/9 w Gdyni, obok parku trampolin Jumpcity.

Więcej informacji na stronie www.airspace.pl.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (53) ponad 10 zablokowanych

 • Ooo super :)

  • 13 6

 • (4)

  Mnie dziwi że przez 50 lat nikt nie lądował na księżycu kolejny raz,A technika poszła do przodu....czyżby kolejny kit USA?

  • 20 37

  • Gdybyś nie był ograniczony umysłowo i się wyedukował,

   nie dziwiło by cię to. Po drugie, co to znaczy "kojejny" kit USA? Który jest poprzedni, który jest ostatni? Czy przez 50 lat nie było "kitów USA"?

   • 14 5

  • To nie jest tak, że nie chcieliśmy lądować.

   Po prostu żyjące tam plemię szarych reptalian nie wydawało nam zgody. Podobno było zbyt duże prawdopodobieństwo, że astronauci nie będą chcieli odlecieć w wyznaczonym terminie i zostaną tam jako nielegalni księżycanie.

   Po prostu żyjące tam plemię szarych reptalian nie wydawało nam zgody. Podobno było zbyt duże prawdopodobieństwo, że astronauci nie będą chcieli odlecieć w wyznaczonym terminie i zostaną tam jako nielegalni księżycanie. Po za tym wbrew temu co mówią w internecie to ziemia nie jest płaska tylko wklęsła i zapada się coraz bardziej bo woda z topiących się lodowców spływa do środka dysku. I nad tym teraz pracuje NASA i nie mają czasu na kolejne misje księżycowe.

   • 25 0

  • Apollo był programem politycznym. A po zabójstwie Kennedyego również narodowym. A i tak mierzono się wówczas z olbrzymim oporem społecznym. Nigdy później nie było politycznej potrzeby, ani tym bardziej narodowego

   Apollo był programem politycznym. A po zabójstwie Kennedyego również narodowym. A i tak mierzono się wówczas z olbrzymim oporem społecznym. Nigdy później nie było politycznej potrzeby, ani tym bardziej narodowego przyzwolenia na taki wysiłek finansowy. Poza tym Apollo się ludziom "opatrzył" bardzo szybko, lotów miało być więcej, ale ostatnie anulowano przez spadek zainteresowania i wciąż narastający sprzeciw społeczny.
   Poza tym wielu elementów rakiety Saturn V nie jesteśmy w stanie dziś odtworzyć (np. dysz silników) bez zaprojektowania ich od zera, bo właśnie bardzo do przodu poszła technika i pewne rzeczy wykonuje się dziś zupełnie inaczej.

   • 2 0

  • Egh

   Ale po co? Okazało się, że tam nic nie ma.

   • 0 0

 • Park super :)

  Polecam jak najbardziej, jedyne do czego można się przyczepić to obsługa, przy ladzie zanim się wejdzie mija z 15 minut jak nie ma kolejki, powolne wklepywanie danych, nawet jak już mam konto to wszystko idzie strasznie opornie, nie wyobrażam sobie ile trzeba czekać jak jest kolejka, pewnie z godzinę :\ przydałoby się też więcej zjeżdżalni ;)

  • 12 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.