Maluchy dziękują służbom medycznym za walkę z koronawirusem

9 kwietnia 2020 (artykuł sprzed 1 roku)
ws
Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki. Więcej zdjęć (6)

Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki.

mat. SP nr 8 w Gdyni

Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki.

mat. SP nr 8 w Gdyni

To oni stoją na pierwszej linii frontu, ryzykują własne życie, by ratować nasze - lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu z Trójmiasta dziękują również najmłodsi. Maluchy z gdyńskiej podstawówki, ucząc się w swoich domach, wykonali dla nich piękne laurki.



Od wielu dni cała Polska zmaga się z epidemią. "Kartka dla Medyka" ma być formą podziękowania dla personelu medycznego za walkę z koronawirusem.

Koronawirus w Trójmieście - wszystkie informacje



- W trudnych czasach, które spadły na nas tak niespodziewanie, uczniowie naszej szkoły, maluchy z klasy I C wraz z rodzicami i wychowawczynią postanowili nie być obojętnymi na to, co się dzieje. Ucząc się w swoich domach, wykonali piękne laurki dla lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu medycznego w szpitalach - informuje Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu w Gdyni.
Czytaj też: Dzieci rysują "bohaterów w walce z koronawirusem"

Jak zapewnia pani Alicja Komasara, wychowawczyni klasy I C, wszystkie ciepłe słowa, laurki i obrazki trafią do służb medycznych dzięki jednej z mam, która nie mogąc prowadzić swojej restauracji, gotuje i zawozi ciepłe posiłki na oddziały ratunkowe.

- Są to wyrazy ich wsparcia, wdzięczności i podziękowania za trud ich pracy i narażanie swojego zdrowia dla potrzebujących pomocy. Dziękuję wszystkim dzieciom oraz rodzicom. Jesteście wspaniali i pamiętajcie, że dobro wraca - mówi Alicja Komasara, wychowawczyni klasy I C w SP nr 8.

Przedszkola w Trójmieście


ws