O seksie w ciąży, pierwszej pomocy dla noworodków. Targi dla rodziców

29 września 2021, 8:00
ws
Podczas targów rodzice będą mieli okazję skompletować wyprawkę dla dziecka. Więcej zdjęć (2)

Podczas targów rodzice będą mieli okazję skompletować wyprawkę dla dziecka.

fot. 123rf.com/ kzenon

Podczas targów rodzice będą mieli okazję skompletować wyprawkę dla dziecka.

fot. 123rf.com/ kzenon

Jak przygotować swoje ciało do porodu, radzić sobie z bólem czy zadbać o dobrą laktację, ale też o seksualności w ciąży i po porodzie - to wszystko i wiele innych praktycznych porad dla rodziców, a szczególnie dla przyszłych mam, usłyszeć można podczas kolejnych targów w sklepie Mama i Ja w Gdańsku. Jak co roku rodzice będą mogli też skompletować wyprawkę dla malucha czy dowiedzieć się, jak bezpiecznie zamontować fotelik w aucie.Kolejna, XIV już edycja targów to dwa dni wydarzeń - 1-2 października w jednym z największych sklepów dla mam i dzieci w Trójmieście - Mama i Ja.

- Będzie to już XIV impreza handlowa pod nazwą Weekend Jesiennych Promocji, na której tradycyjnie pokażemy nowości produktowe z branży artykułów dziecięcych. Będą u nas przedstawiciele wiodących marek europejskich czy nawet światowych. Będzie możliwość kupienia produktów w super cenach, czyli to, na co czekają nasi wierni klienci - zapraszają organizatorzy. - Dodatkowo w sklepie Mama i Ja w Gdańsku organizujemy warsztaty dotyczące prawidłowej opieki nad małym dzieckiem czy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i prawidłowego nadzoru na waszymi maleństwami. Po poprzednich targach otrzymaliśmy sporo gratulacji związanych z jakością i poziomem wydarzenia handlowego, co było dla nas najlepszym i przyjemnym podsumowaniem atrakcyjności imprezy - przyznają.
Czytaj też: Jakie szczepienia zaleca się kobietom w ciąży?

Na odwiedzających czekają m.in. szkolenie z pierwszej pomocy, przeprowadzane przez wykwalifikowany personel medyczny czy porady laktacyjne. Eksperci pomogą w doborze fotelika samochodowego i wózka oraz przeprowadzą szkolenie w zakresie ich montażu.

Na mamy czeka też specjalny wykład z chustonoszenia, które stało się popularne wśród młodych rodziców stosunkowo niedawno. Najważniejsza jest właściwa technika wiązania chusty, aby chustonoszenie było wygodne i bezpieczne, należy przestrzegać zasad.

Sklepy z artykułami dziecięcymi w Trójmieście


Eksperci pomogą i doradzą przy wyborze wyposażenia. Więcej zdjęć (2)

Eksperci pomogą i doradzą przy wyborze wyposażenia.

fot. 123rf.com/ kadmy

Eksperci pomogą i doradzą przy wyborze wyposażenia.

fot. 123rf.com/ kadmy

Warsztaty przed porodem i dla młodych mamNa mamy czeka mnóstwo wykładów i warsztatów, które przygotują je do najważniejszej roli w ich życiu. Podczas wykładów dowiedzą się, jak radzić sobie z noworodkiem w pierwszych tygodniach życia czy przetrwać połóg.

Czytaj też: Jak działają szkoły rodzenia w trakcie pandemii?

Podczas wykładów nie będzie tematów tabu - eksperci porozmawiają z rodzicami o seksualności w ciąży i po porodzie, a także o tym, jak przygotować swoje ciało do porodu.

Czy myślisz o powiększeniu rodziny w najbliższym czasie?
18%

tak, uważam, że to dobry moment, a pandemia nie ma na to wpływu

2%

tak, ale dopiero gdy skończy się pandemia koronawirusa

21%

właśnie jestem w ciąży

29%

jestem już rodzicem i nie planuję więcej dzieci

23%

nie mam dzieci i nie planuję mieć

7%

zastanawiam się nad tym, choć nie zapadła jeszcze decyzja

zakończona

łącznie głosów: 295

ws

Opinie wybrane


wszystkie opinie (58)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.