stat

Odłożyli rowerki przy wiacie śmietnikowej, po chwili już ich nie było

16 kwietnia 2018, 13:30
Aneta
artykuł czytelnika

Dwóch chłopców podczas zabawy na jednym z gdańskich osiedli odłożyło na chwilę swoje rowerki przy wiacie śmietnikowej, niestety po kilku chwilach ślad po nich zaginął. - Ktoś pewnie pomyślał, że je wyrzucono i zabrał. Dzieci jednak wierzą, że to tylko pomyłka i są dobrzy ludzie, którzy po prostu je zwrócą - pisze ciocia chłopców.Do naszej redakcji dotarł list, który przesłała Aneta, ciocia dwóch chłopców z Gdańska. 6- i 7-latek bawili się w piątek przy ul. Guderskiego 36,38,40,42 w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska, kiedy zaginęły ich rowerki.

- Podczas szaleństw i wygłupów z innymi dziećmi zostawiliśmy nasze ukochane rowerki oparte o wiatę śmietnikową na osiedlu. Niestety gdy wróciliśmy po nie, okazało się, że już ich nie ma. Podejrzewamy, że stało się to między godziną 17 a 19 tego dnia. Mija kolejny dzień, a zguba nadal się nie znalazła. Nasi rodzice wywiesili wszędzie kartki z informacją o zaginięciu naszych rowerów, ale nikt się nie odzywa - opowiadają dzieci.
Chłopcy i ich rodzice liczą, że ktoś po prostu pomyślał, że rowerki są do wyrzucenia i dlatego je zabrał, a kiedy usłyszy prawdziwą historię, zguby wrócą do właścicieli.

- Jest nam tak bardzo przykro. Prosimy, pomóżcie nam znaleźć rowery ze zdjęcia. Najważniejsze dla nas, by się znalazły, bo nie mamy na czym jeździć - apelują dzieci.

Aneta

artykuł czytelnika