Odwiedź Św. Mikołaja i jego wielką fabrykę zabawek

1 grudnia 2016 (artykuł sprzed 3 lat)
Zobacz, jak wygląda w tym roku Wielka Fabryka Elfów.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, tymczasem św. Mikołaj opadł zupełnie z sił. Podano mu antyświąteczny eliksir, przez który stracił chęci na wszelkie przygotowania. Czy uda się uratować święta i sprawić, by dzieci nie czuły się zawiedzione? Elfy, najwierniejsi pomocnicy św. Mikołaja, potrzebują ich pomocy - trzeba zebrać w Wielkiej Fabryce Elfów składniki do eliksiru, który przywróci Mikołajowi świąteczny nastrój i chęci do działania.Święta Bożego Narodzenia niosą za sobą wyjątkową magię - chyba każdy z nas pamięta ten czas, kiedy w dzieciństwie, z nosem przyklejonym do szyby, wypatrywało się na niebie renifera i świętego Mikołaja z wielkim worem prezentów. W tym roku Elfy mają problem, bo Mikołaj odmówił współpracy - dlatego jego pomocnicy potrzebują pomocy dzieci w stworzeniu magicznego eliksiru, który pomoże św. Mikołajowi odzyskać chęci do działania i przedświątecznych przygotowań.

W Gdańsku, w AmberExpo, po raz kolejny będzie okazja do tego, by spotkać się ze św. Mikołajem, wręczyć mu własnoręcznie napisany list, a nawet zamienić kilka słów. Oczywiście nie od razu - przed dziećmi i Elfami ważne zadanie do wykonania - poszukiwanie składników do magicznego eliksiru, niezbędnego do tego, by św. Mikołaj mógł przygotować się do świąt i dostarczyć prezenty do domu każdego dziecka na świecie.

Maluchy przejdą przez 10 punktów z atrakcjami: aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne w laboratorium chemicznym - podczas odwiedzin każdego ze stoisk zadaniem dzieci będzie zebranie składników do eliksiru, a w ostatnim punkcie stworzenie mikstury razem z Elfami. Cała zabawa trwa ok. 2,5 godzin.

Wielka Fabryka Elfów mieści się w AmberExpo zobacz na mapie Gdańska, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku. Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach - co ważne, Elfy w tym roku przygotowały wiele nowości, dlatego nie będą się nudzić nawet stali bywalcy.

W czasie oczekiwania na dziecko rodzice i opiekunowie mogą skorzystać z kawiarni elfów, do której dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Dorośli, którzy chcieliby towarzyszyć dzieciom, mogą oczywiście być z nimi podczas całej podróży.

Ważne jest to, by pamiętać o wcześniejszym kupnie biletu. Poza AmberExpo można go nabyć także w Empiku i na stronie e-bilety. Jest on gwarancją wejścia w wybranym terminie. Jeden bilet upoważnia do wstępu jedno dziecko i jedną osobę dorosłą.

W przypadku grup powyżej 10 osób można dokonywać wcześniejszej rezerwacji.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł